İşte Kocaelispor’un yeni yöneticileri (1)

Kocaelispor’da bir moda çizgisi: VEDAT ÖZDENİZERKocaeliesphod7um kurtarıcısı gözüyle bakılan yeni yöneticilerini tanıtıyoruz. İşte Yeşil Siyahlı kulüb...

BÜYÜT

Kocaelispor’da bir moda çizgisi: VEDAT ÖZDENİZER
Kocaeliesphod7um kurtarıcısı gözüyle bakılan yeni yöneticilerini tanıtıyoruz. İşte Yeşil Siyahlı kulübün moda sektöründe 15 yıldır uğraş veren ismi Vedat öçzdenizer…

MÜDÜRLÜĞE YÜKSELİŞ
İş hayatına Damat Tween Mağazalarında satış elemanı olarak başlayan Kocaelisporlu yeni yönetici Vedat Özdenizer, ilk iş yerinde 7 yıl çalışarak iş yaşamını sürdürdü. Şu anda, Aydınlı giyim mağazasında çalışmaya devam eden Özdenizer, burada da işe satış elemanı olarak başladı ancak zamanla müdürlük kademesine kadar yükseldi. Yaklaşık 4 senedir müdür olarak görev yapan Özdenizer oldukça başarılı bir iş adamı.

TAM BİR KOCAELİSPOR AŞIĞI
Çocukluğundan beri Kocaelispor’u desteklediğini belirten Özdenizer, Kocaelispor’a olan sevgisini şöyle dile getiriyor: “Kocaelispor’un maçlarını çocukluğumdan bu yana her zaman takip etmişimdir. İçerideki maçlar bir yana, deplasman maçlarına dahi gitmeye çalışmışımdır. Kocaelispor’u çok seviyorum.” Ayrıca, Galatasaray’ı da desteklediğini ifade eden Özdenizer, Galatasaray’a olan sevgisinin Kocaelispor kadar olmadığını da sözlerine ekledi.

‘TEKLİFİ HİÇ DÜŞÜNMEDİM’
Yönetim kurulu üyeliği teklifini Rafet Kırgız’dan aldığı zaman hiç düşünmeden kabul ettiğini belirten Özdenizer, “Rafet Kırgız size niye teklif getirdi?” sorumuza ise şöyle yanıtlıyor: “Başkanımız beni bu göreve layık görmüş, Kocaelispor’a olan sevgimi de bildiğinden benim kulübümüze faydalı olabileceğimi düşünmüş ve bana böyle bir teklifte bulunmuş. Ben de teklif geldiğinde hiç düşünmeden kabul ettim.”

ÖNCELİK BORÇLAR
Özdenizer’e yönelttiğimiz, “Kocaelispor için öncelikli olarak neyin yapılması gerekiyor?” şeklindeki sorumuza, Özdenizer direkt olarak “Borçlar düzenlenmeli” diye yanıt veriyor. Özdenizer, sözlerine şöyle devam ediyor: “Başkanımızın doğrultusunda kime ne gerekiyorsa, hangi dönemlerde kimler sorumluysa bu borçlar ödenmeli. Büyükşehir Başkanımız ve sayın valimizin de desteğiyle birlikte ne gerekiyorsa yapılmalıdır.”

‘OLABİLECEK EN İYİ BAŞKAN’
Kocaelispor’un başkanlığına seçilen Rafet Kırgız’ın Kocaelispor’un başına gelebilecek en iyi başkan olduğunu belirten Özdenizer, Rafet Kırgız’ın dürüstlüğüyle, adamlığıyla, duruşuyla olabilecek en iyi başkan olduğunu söyledi. Özdenizer’e geçen gün yapılan kongrede taraftarın salondan ayrılışını nasıl yorumladığını sorduk ve şöyle bir cevap aldık: “Hiç şüphe yok ki Kocaelispor’un tek sahibi taraftardır. Salona gelerek yeni yönetimi desteklemişlerdir ancak salondan ayrılmaları eski yönetimlere verilmiş bir mesaj niteliğindedir.” Ayrıca, Kocaelispor’un içerisinde bulunduğu sürece kimsenin inanmadığını söyleyen Özdenizer, kongreye katılan üye sayısının nispeten iyi olduğunu belirtti.

VEDAT ÖZDENİZER KİMDİR?..
21 Şubat 1975 İzmit doğumlu olan Vedat Özdenizer, Aydınlı giyim mağazasında genel müdürlük yapıyor. Evli ve 2 çocuk babası olan Özdenizer, yaklaşık 15 yıldır giyim sektöründe çalışıyor. Lise mezunu olan Özdenizer, makine ressamlığı bölümünde eğitim gördü. İlk kez yönetim kurulu üyeliğine seçilen Özdenizer, Serhan Gürkan döneminde de yedek üyeydi.

15 yaşında Kocaelispor’un alt yapısında futbola başlayan Özdenizer, tam bir futbol aşığı. 3 sene boyunca Kocaelispor’da top oynayan Özdenizer, daha sonra Tekspor’a geçmiş ve burada da 2 sene futbol oynamış. Daha sonra ise 1995 yılında askere giden Özdenizer, askerden geldikten sonra ise futbolu bırakıp iş hayatına atılarak bugün ki konumuna ulaşmış.

07 Şubat 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR