Ceyhan’dan Gazeteciler Cemiyetine iadeyi ziyaret

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, göreve geldikten sonra kendisine “hayırlı olsun” ziyaretinde bulunan Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin...

BÜYÜT

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, göreve geldikten sonra kendisine “hayırlı olsun” ziyaretinde bulunan Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ve yönetimine iade-i ziyarette bulundu. Şemsettin Ceyhan’a yardımcıları Emel Ceylan Balcıoğlu ve Ahmet Berberoğlu da eşlik ederken, Gazeteciler Cemiyeti yöneticileri ve üyelerinin yanı sıra, Kocaeli’nin önemli kalemlerinden Galip Ataman ve Kocaeli Basın Müzesinin oluşumunda aktif rol alan tarihçi-yazar Volkan Şenel de ziyarette hazır bulundu.

 

YEREL BASIN ÇOK GÜÇLÜ

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’nin çok önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğuna vurgu yapan Ceyhan, “Kocaeli, yerel basının en güçlü olduğu illerden bir tanesi. Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti de bu güçlü yerel basının en önemli örgütü. Yapılan çalışmalara baktığımızda, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’nin çıtasının her geçen gün daha da yükseldiğine şahit oluyoruz. Bundan dolayı, Cemiyet Başkanı Çetin Gürol ve yönetimini kutluyoruz” dedi.

 

İVME YAKALADIK

Ziyaret nedeniyle büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Gürol ise, son dönemde yaptıkları çalışmalarla birlikte önemli bir ivme yakaladıklarını söyledi. Gürol, “Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti, yaptığı çalışmalarla her görüşten siyasi partiyi, her görüşten sivil toplum kuruluşunu bir araya getirdi. Bu manada kentte bir sinerji oluşturduğumuzu düşünüyoruz” diye konuştu.

 

BASIN SİTESİ PROJESİ

Çetin Gürol, önümüzdeki günlerde protokolü imzalanacak olan Basın Sitesi ile ilgili de çalışma içerisinde olduklarını kaydederek, “Bunun yanı sıra bir diğer hedefimiz, cemiyetimize bir bina kazandırmak” dedi. Gürol daha sonra Ceyhan’a basın müzesini gezdirdi ve Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti radyosunu Ceyhan’a takdim etti.

30 Nisan 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR