Kocaeli Üniversitesi'nde geleceğe dönük işbirliği toplantısı

Luxembourg Institute of Science and Technology yetkililerinden Dr. Djamel Khadraoui, Pascal Lhoas ve Bernard Lambeaux, Kocaeli Üniversitesini ziyaret...

BÜYÜT

Luxembourg Institute of Science and Technology yetkililerinden Dr. Djamel Khadraoui, Pascal Lhoas ve Bernard Lambeaux, Kocaeli Üniversitesini ziyaret etti. Koordinasyonunu Uluslararası İlişkiler Birimi ve Teknoloji Transfer Ofisi’nin sağladığı toplantıya, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Küçük ev sahipliği yaptı.

 

FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU

Uluslararası İlişkiler Birimi Yöneticisi Doç. Dr. Doğan Yüksel, Derbent Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Adem Yavaş, Bilişim Mühendisliği Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Yıldırım, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğretim üyeleri Doç. Dr. Kerem Küçük ve Yrd. Doç. Dr. Burak İnner ile Teknoloji Transfer Ofisi Yöneticisi Mehlika Kocabaş Akay’ın da hazır bulunduğu toplantıda, karşılıklı fikir alışverişinde bulunularak gelecekte kurulacak olası işbirlikleri üzerine tartışıldı.

 

SUNUMLAR YAPILDI

Toplantıda, Kartepe Turizm Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Sami Karacan Kartepe’nin turizm imkânlarını tanıtan bir sunum yaptı. Mühendislik Fakültesi Elektronik Haberleşme Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Oğuzhan Urhan ise Mühendislik Fakültesi’nde komünikasyon teknolojileri üzerine yapılan çalışmalardan bahsetti.

08 Ekim 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR