Konsey’den STK’ları buluşturan iftar

Gebze Kent Konseyi kentte bulunan sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerini iftar yemeğinde ağırladı. Kent Konseyi Başkanı İbrahim Güngör ortak bir k...

BÜYÜT

Gebze Kent Konseyi kentte bulunan sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerini iftar yemeğinde ağırladı. Kent Konseyi Başkanı İbrahim Güngör ortak bir kent kültürü oluşturmak üzere yola çıktıklarını ifade ederken, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ise “Sizlerle birlikte oluşturacağımız sinerjiyle Gebze’yi daha aydınlık yarınlara hep beraber taşıyacağız” dedi.

Gebze Kent Konseyi yönetimi, kentteki sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve basın mensuplarını iftar yemeğinde ağırladı. Eskihisar’da bulunan Kalealtı Kafe’de düzenlenen iftar yemeğine Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in yanı sıra konseyin kadın, gençlik ve engelli meclisleri yöneticileri ve üyeleri de katıldı. Organizasyonun ev sahipliğini üstlenen Gebze Kent Konseyi Başkanı İbrahim Güngör yaptığı selamlama konuşmasına Kent Konseyi’nin kuruluş amacı ve çalışmaları hakkında bilgi vererek başladı.

HEDEFİMİZ ORTAK KENT KÜLTÜRÜ
“Amacımız farklı kültürlerden gelen hemşerilerimizle birlikte, kültürlerin kaynaşmasından çıkacak enerjiyi hizmete dönüştürmek Gebze’mizi yaşanabilir bir şehir haline getirmek için öneriler ve projeler sunmaktır” diyen Gebze Kent Konseyi Başkanı İbrahim Güngör, “Gebze Kent Konseyi toplumun her kesimine ulaşmayı kendine vazife edinmiştir. Sivil toplum kuruluşlarıyla kent konseyi işbirliği yaparak Gebze için ortak bir kent kültürü ve bilinci oluşturmak en büyük gayemizdir” ifadelerini kullandı.

ORTAK AKIL VE ORTAK PROJELER
Güngör’ün ardından konuklara hitaben kısa bir konuşma yapan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Gebzemizi, hemşerilerimizin yaşamaktan ötürü mutlu olduğu çağdaş bir kent haline getirmek için birlikte çalışacağız. Gebzemizi sizlerin desteğiyle marka kent haline dönüştüreceğiz. Bütün bu gayelerin hedefine varmasında Gebze Kent Konseyi ve onu oluşturan kurullarının siz değerli üyelerine önemli görevler düşüyor. Sizlerle birlikte oluşturacağımız sinerjiyle Gebze’yi daha aydınlık yarınlara hep beraber taşıyacağız” şeklinde konuştu.

20 Ağustos 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR