Yedi Yıldızlı Başiskele’nin Yatırım Yıldızı Parlıyor

Başiskele Belediyesi kurulduğu günden bu güne Başkan Hüseyin Ayaz öncülüğünde örnek ve öncü projelere imza atarak adından sıkça söz ettiriyor. Yatırım...

Başiskele Belediyesi kurulduğu günden bu güne Başkan Hüseyin Ayaz öncülüğünde örnek ve öncü projelere imza atarak adından sıkça söz ettiriyor. Yatırım konusunda birçok projenin hayat bulduğu ve nüfus artışının yaşandığı Başiskele cazibe merkezine dönüşüyor. TÜİK verilerine göre 5 yılda nüfusu %45 oranında artışın olduğu Başiskele’de konut oranında ise bu artış %28 oldu.

BAŞİSKELE HAYATIN ŞEHRİ

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ın yatırımcı işbirliği politikasıyla 6 yılda termal otelleri,  sağlık ve hastane yatırımları, eğitim yatırımları, alışveriş merkezi ve toplu yaşam siteleri, yatırımcı teşvikleri ile Başiskele hayat şehri haline geldi. Çalışmalar kapsamında Başkan Ayaz ve ekibinin hazırlamış olduğu görsel dosya ve brifing raporları ile önceki hafta İstanbul’da gerçekleştirilen bir toplantıda daha önce 1.5 milyar dolar değerinde, Türkiye’ye büyük yatırımcılar getiren sektöründe öncü bir gayrimenkul şirketinin yönetim kurulu üyeleri Ali Albayati ve Mustafa Alhabab ile görüşmeler gerçekleştirdi.

SUUD’LU İŞ ADAMI İLE GÖRÜŞTÜ

Kocaeli'nin parlayan yıldızı ve yükselen trendi Başiskele'de yatırım yapmak isteyen 1.5 milyar dolar değerinde, Türkiye’ye büyük yatırımcılar getiren, Suud'lu İşadamı "Seven Hılls" Gayrimenkul ve Ticaret Firması Yöneticisi Mustafa Alhabab Başkan Hüseyin Ayaz'la makamında görüşmeler sağlayarak Başiskele’nin yatırımdaki yıldız değerleri hakkında fikir alışverişlerinde bulunuldu.

YATIRIMCILARI DAVET EDİYOR

Başiskele vizyonuna uygun adımlar attıklarını ve her zaman vatandaş odaklı çalıştıklarını belirten Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz öngörülerimiz, projelerimizle ve yatırımlarımızla Başiskele bugün tam 7 yıldızlı ilçe haline geldi. “ Marmara’ya kıyısı olan İstanbul, Bursa gibi illerde yeni bir hayat kurmak isteyenlerin yeni cazibe merkezi haline geldiğini, yerleşim alanlarıyla lüks konutların yükseldiği bir şehre yatırım yapmayı kim istemez ki dedi. Yeni keşiflerde, yeni başlangıçlarda ve yeni yatırımlarda ana aktör Başiskele olacak.” diyerek yatırımcıları Başiskele’ye davet etti. 

18 Şubat 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR