Muhtarlar taleplerini iletti

Toplantıya Belediye Başkan Yardımcıları Kemal Kahraman, Levent Değirmenci, Muhtarlar Derneği Başkanı Bilge Saral, İSU Gölcük Şube Müdürü Ertuğrul Kad...

BÜYÜT

Toplantıya Belediye Başkan Yardımcıları Kemal Kahraman, Levent Değirmenci, Muhtarlar Derneği Başkanı Bilge Saral, İSU Gölcük Şube Müdürü Ertuğrul Kadakal ve Mahalle Muhtarları katıldı.

 

Mahalle Muhtarları Kasım ayı toplantısında Mahalle muhtarları arasında kendi bölgesi ile ilgili sorunları, istek ve talepleri olanlar bunları aktararak bilgilendirmede bulundu. Köy Muhtarları Kış dönemini öncesinde aciliyet gerektiren konuların çözümü için destek istediler.

 

İlçe genelindeki Mahalleler de eksik kalan veya devam çalışmaların çözüme kavuşturulacağını belirten Başkan Yardımcısı Kemal Kahraman, Gölcük İlçe genelinde yapılması gereken tüm hizmetlerin takipçisi olmaya devam edeceğiz. İnsanımızın var olduğu ve yaşam sürdüğü Gölcük'ün her noktasına hizmet götürmeye devam edeceğiz bundan kimsenin endişesi olmasın.

Gölcük için yapılması gereken ne varsa elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya, sorunları çözmeye, sıkıntıları gidermeye, istek ve taleplere cevap vermeye gayret edeceğiz bunu da birlikte başaracağız dedi.

07 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR