“Konuşmaktan korkmayalım”

            İkinci kez İzmit Belediye Başkanlığını kazanan Dr. Nevzat Doğan’a, aradan uzun zaman geçmesine rağmen tebrik ziyaretleri devam ediyor. Koc...

BÜYÜT

 

 

 

 

 

 

İkinci kez İzmit Belediye Başkanlığını kazanan Dr. Nevzat Doğan’a, aradan uzun zaman geçmesine rağmen tebrik ziyaretleri devam ediyor. Kocaeli Gümüşhane Yağmurdereliler Dernek Başkanı Suat Artun ve yönetim kurulu üyeleri, Hamit Akbulut’un başkanlığını yaptığı Kocaeli Meslekte Birlik Mali Müşavirler Derneği yönetim kurulu üyeleriyle Kocaeli Güvercin Sevenler Derneği, Doğan’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dediler. Özkan Tavşan’ın başkanlığını yaptığı Kocaeli Güvercin Sevenler Derneği’nin ziyaretinde İzmit Belediye Başkanı Doğan’a muhabbet kuşu hediye edildi.

 

“MUHABBETİNİZ BOL OLSUN”

 

 

AK Parti İlçe yöneticilerinden Yakup Karaaslan'ın da yer aldığı ziyarette ilginç hediye için misafirlerine teşekkür eden Doğan, “Her zaman muhabbetiniz bol olsun. Konuşarak, karşılıklı saygı ve sevgi ölçüsündeki tartışmalardan çekinmemek lazım. Ülkemizin sorunları ancak karşılıklı konuşarak çözülebilir. İzmit Belediye Başkanı olarak geçen 5 yıl içinde yaptığımız her projede halkımızın görüşünü aldık. Çünkü yapacağımız  hizmet halkımızı ilgilendiriyor. Halkımızın onaylayıp istemediği bir işi yapmanın bir faydası olmaz. Yeni dönemde de  halkımızla her zaman görüş alış verişi içinde bulunacağız” dedi.

 

TÜRKİYE MOZAİĞİ

 

Doğan, diğer ziyaretçilerine de teşekkür ederek, “İzmit, Türkiye’nin bir mozaiğidir. Kentimizde 81 vilayetten insanımız yaşıyor. Sivil toplum örgütlerimiz bu ülkenin  zenginliğidir” şeklinde konuştu. Başkan Doğan, geçen 5 yılda olduğu gibi yeni dönemde de kapılarının herkese açık olduğunu sözlerine ekledi.

 

11 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR