MARKA’dan Türkiye’nin ilk bölgesel bilgi ve işbirliği ağı

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Genel Sekreteri Erkan Ayan, Türkiye’nin ilk bölgesel bilgi ve işbirliği ağını bölgenin kullanımına sunduduklarını...

BÜYÜT

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Genel Sekreteri Erkan Ayan, Türkiye’nin ilk bölgesel bilgi ve işbirliği ağını bölgenin kullanımına sunduduklarını belirterek bölgedeki kurum ve kuruluşları ağda buluşmaya beklediklerini söyledi
Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Genel Sekreteri Erkan Ayan,dogumarmara.emekborsasi.com’u bölge için anlattı. Genel Sekreteri Erkan Ayan, “dogumarmara.emekborsasi.com platformunu bölgenin sürdürülebilir kalkınma hedeflerine yönelik olarak, bölge genelinde bilgi ve işbirliği paylaşımını en üst düzeyde sağlamak amacıyla kullanmaktadır. Bu platform yoluyla, kurum/kuruluşunuzun sayfasını güncelleyebilecek, yapmış olduğunuz faaliyetlerden bölge paydaşlarını haberdar edebilecek, kısaca bölgenizle daha yüksek yoğunluklu bir etkileşim ve işbirliği içerisinde bulunabileceksiniz. Dolayısıyla, ortak platform ve sosyal iletişim ağını kullanarak erişilebilirliğinizi arttırmış olacaksınız” dedi.
İŞ ADAYLARI ŞİRKETLERLE BULUŞACAK
Ayan açıklamasının devamında “dogumarmarmara.emekborsasi.com” platformunda bölgedeki kişiler ve kurumlar arasındaki iletişim sistemin sosyal medya ve sosyal iletişim ağı özellikleriyle sağlanmaktadır. Kurum/kuruluşlar sayfasında ise, bölge kurum /kuruluşlarına farklı kriterlerin filtre edilmesiyle ulaşılabilecektir. Platform meslek sahibi iş adaylarının şirketlerle buluşmasına da mesleki bilgi paylaşımı ve iş ilanlarıyla katkıda bulunacaktır. Firmaların sosyal medyada e-ticaret olanaklarıyla tanıştırılmaları da yine dogumarmara.emekborsasi.com platformunun hedefleri arasındadır” ifadesini kullandı.
TÜM BÖLGE İLE İLETİŞİM
Erkan Ayan “Yalnızca yakın çevrenizle iletişim içerisinde olmak yerine, tüm bölge paydaşlarını ve Doğu Marmara bölgesini yanınızda ve ortağınız olarak hissedeceğinize inandığımız yeni sosyal medya ve sosyal iletişim ağı yaklaşımımızda sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız. Sizden istirhamımız, kurum/ kuruluşunuzla ilgili projelerinizi, duyurularınızı ve bilginizi dogumarmara.emekborsasi.com ortamında paylaşmanız, bu sayede kurum/kuruluşunuza ve bölgemize destek olmanızdır. Türkiye’nin ilk bölgesel bilgi ve işbirliği ağına katılımınızı bekler, çalışmalarınızda esenlikler dileriz” dedi.

03 Nisan 2012 Kocaeli- GündemYÜKLENİYOR