Çoban Ateşi hiç SÖNMESİN!..

Yeşil Siyah renklere gönül vermiş taraftarlar bu sevginin her geçen tohumlanması için çalışmalarına devam ediyor.   EROL, COŞTU VE UZEL DE EŞLİK ET...

Yeşil Siyah renklere gönül vermiş taraftarlar bu sevginin her geçen tohumlanması için çalışmalarına devam ediyor.

 

EROL, COŞTU VE UZEL DE EŞLİK ETTİ

Önceki akşam Lütfü Güçkan öncülüğündeki bir grup Yeşil Siyahlı taraftar, İzmit çarşı merkezinde yer alan De La Rue Kafe'de buluştu. 7. kez bir araya gelen grubun özel konuğu Kocaelispor Kulüp Başkanı Bahri Yavuz'du. Yavuz'a, Biz İzmit'iz Platformu kurucusu Hüseyin Erol, Futbol Şube Sorumlularından Hakan Coştu ve Kulüp Müdürü İlker Uzel de eşlik etti. Kocaelisporlu kurmaylar bu organizasyondan ötürü moral buldu.

 

ÜYE OLDULAR

Grubun içinde Kocaelispor'a üye olmayanlar da vardı ve onlar hazırladıkları evrakları İlker Uzel'e teslim edip, Kocaelispor'a üyelik başvurusu yaptı. Arkadaşları da, müstakbel üyeleri ilk tebrik eden kişiler arasındaydı. Başkan Bahri Yavuz, buluşmayı tertipleyen Lütfü Güçkan, Kocaelispor'a üye olan ve toplantıya katılım gösteren Yeşil Siyahlılara teşekkür ederek 2 yıl önce yakılan Çoban Ateşi'nin hiç sönmemesini istedi. Yaklaşık 3 saat süren buluşmada taraftar konuştu, Bahri Yavuz bol bol not aldı.

 

BİZİ ELEŞTİRİN, BİZE YOL GÖSTERİN

Başkan Yavuz, "Ne olur bizi eleştirin, eksiklerimizi söyleyin, bize yol gösterin" dedi. Yorumlar ve sorular özellikle KEV özelinde geldi. Futbolcu kadrosu, sezon planlaması, alt yapı, Sırp sorunu, sponsorluk, gelir getirici projeler, teknik adam konusu ve inşası devam eden stat, taraftarın gündem maddeleriydi. Başkan Yavuz ve beraberindekiler taraftarların sorularına açıklayıcı yanıtlar verdi, eleştirileri ve istekleri tek tek not aldı. Grup, 100 adet Numaralı B Kombine Kart sözü verdi ve gün sonunda toplu halde fotoğraf çektirildi. 

 

Kocaelispor'a üyelik için başvuranlar

İsmail Karacan

Emren Karataş

Burçin Bıçakçı

Emre Aydınoğlu

Burak Ersan

Erkan Elmas

Cihat Akın

Mücahit Ermiş

Kahraman Eser Böke

Murat Mete

Mesut Oral

Faruk Kardaş

Haber: Erdem ÖVÜÇ 

25 Haziran 2016 Kocaeli- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR