Ceyhan’dan Yenimahallelilere müjde: Evleriniz yıkılmayacak

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, geçtiğimiz haftalarda üye katılım programında Yenimahalle sakinlerinin orman arazilerindeki evlerle ala...

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, geçtiğimiz haftalarda üye katılım programında Yenimahalle sakinlerinin orman arazilerindeki evlerle alakalı sorunlarını dinleyerek bu sorunu çözmek için çalışacağını dile getirmişti. Ceyhan, İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz ve İlçe yöneticileri ile Yenimahalle ye gitti. Mahalle Sakinleri ile yağmur altında bir araya gelen Ceyhan, “Orman arazileri anayasal bir hükümdür. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Fikri Işık ve Orman Müdürlüğü ile istişare ve görüşmelerimiz oldu. Sonucunda evleriniz yıkılmayacak il başkanı olarak yağmurun altında müjdeyi veriyorum” dedi.

 

MUHALEFETE BAKARSAN EVLER YIKILIYORDU

Ceyhan, “Muhalefete göre evleriniz seçime kadar yıkılacaktı. Kepçeler yıkmaya geliyordu. Böyle bir durum yok. Oturduğunuz evleri kimse yıkmayacak. Hem Anayasada hem de 2B ile alakalı buna benzer yerlerde böyle problemler var. Bunun kesin çözümü güçlü bir iktidarın anayasada yapacağı değişiklikle mümkündür. Şunu net söylüyorum kimse yıllarca emek verip yaptığınız evleri yıkmak için kapınıza gelmeyecek. Bunu böyle bilin” dedi.

 

3 OY FAZLA ALMAK İÇİN SÖYLEMİYORUM

Ceyhan, “Burada yaptığımız konuşmayı sizlerden 3 oy daha fazla almak için yapmıyorum. Ben bir söz verdim. Yenidoğan’da doğmuş bir delikanlı olarak ilgileneceğim dedim. Bunun neticesinde, topyekun bu sorunu çözmek için bakanımıza bilgi verdik ve samimi bir çalışma içerisindeyiz üstünüze çatının düşmemesi için ne gerekiyorsa yapacağız. Bu orman arazilerinde ve bunun gibi sorunlarda mevzuat ve anayasa değişikliği için desteklerinize ve dualarınıza ihtiyacımız var” dedi.

28 Mayıs 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR