Kemal Kaya güven tazeledi

        Kocaeli Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın 32. olağan genel kurulu dün fuar içindeki Şehir Restoran’da gerçekleştirildi. Kurulda Esnaf ve San...

BÜYÜT

 

 

 

 

Kocaeli Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın 32. olağan genel kurulu dün fuar içindeki Şehir Restoran’da gerçekleştirildi. Kurulda Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanlığı görevini de yürüten Kemal Kaya’nın karşısına aday çıkmadı. Bin 200 üyesi bulunan odanın genel kurulunda, 1990 yılından bu yana başkanlığını yapan Kemal Kaya kongrede yaptığı konuşmada sonucun hayırlı olmasını diledi. Genel kurulda divan başkanlığına Kadir Durmuş seçilirken, yardımcılığına Necmi Kocaman, katip üyeliklere de Hüseyin Çepil, Hasan Kovancılı ve Salih Kuş seçildi.

 

SONUÇSUZ ALAMADIK

Genel kurulda öncelikle faaliyet ve denetim raporları, ardından odanın gelir ve gider bilançoları okunarak ibra edildi. Genel kurulda konuşan Oda Başkanı Kemal Kaya, İzmit Belediyesi ile aralarındaki anlaşmazlıklardan dolayı duraksız kalan Mikro Taksi ile ilgili olarak, “Bu konuyu bir türlü çözemedik. Vali’mize kadar ulaştırmamıza rağmen bir sonuç çıkmadı” dedi.

 

AZAP ÇEKTİLER

Sözlerini sürdüren Kemal Kaya, “Tek bir kulübelik yer bile ayrılmıyor. Arkadaşlarımız yağmur, çamur, kış ve soğukta, çoluk çocuğunun nafakası için orada azap çektiler. Başkan bu işi bir inat uğruna yapmadı. Küçük bir meseleyi yönetimlerin büyütmesi hiç hoş değil. Özellikle belediye ve esnaf arasında büyük kopukluklar var. Tüm belediye başkanlarımızın, esnaf ve sanatkarların sorunlarına eğilmelerini istiyoruz” diye konuştu. Konuşmaların ardından seçime gidildi. Konuşmaların ardından oylamaya geçildi. Kemal Kaya, üyelerin desteği ile yeniden başkan seçildi. 

 

YÖNETİM KURULU

Kemal Kaya

Nuri Necati Kar

İbrahim Ateş

Hasan Söylemez

Emin Yaşar

Sezai Denli

Nihat Özkol

Salih Kuş

Kadir Sezer

 

Denetim Kurulu

Fikret Kaya

Kenan Düzdur

Hasan Kovancılı

26 Ocak 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR