Kuşkan’dan Sıralamaya Tepki

CHP İl Başkanı Yalçın Kuşkan,Cumartesi yapılan eğilim yoklaması sonrası basında çıkan milletvekili aday adayları sıralaması hakkında yaptığı basın açı...

BÜYÜT

CHP İl Başkanı Yalçın Kuşkan,Cumartesi yapılan eğilim yoklaması sonrası basında çıkan milletvekili aday adayları sıralaması hakkında yaptığı basın açıklamasında, “İl Başkanlığı olarak bu konuda ne olduğunu bilme şansımız, bir bilgimiz yoktur” dedi.

CHP İl Başkanı Yalçın Kuşkan, İl Teşkilatı Binası’nda dün basında çıkan milletvekili aday adayları sıralaması hakkında basın açıklaması yaptı. Açıklamasında sırala hakkında hiçbir bilgisinin olmadığını belirten Kuşkan, “ Bu konuda bir değerlendirmemiz olmadı ve Ankara’dan bir bilgi gelmedi. Daha dosyalar bu sabah ulaştı. N lup bittiğini il başkanlığı olarak bilmiyoruz. Bilme şansımız da yok. Eğer Ankara’dan bir bilgi alırsak sağlıklı bir şekilde basın ile paylaşacağız. Listede sıralamasının belirlenmesinde genel merkez ortak bir görüşte birleşecektir. Bu konuda Kocaeli başkanlığı olark bir etkimiz bir şekilde olacaktır.
Cumartesi günü yapılan eğim yoklaması sonrasında, sırala hakkında hiçbir bilgisi olmadığı basında çıkan haberlerin yanlış olabileceğini belirten Kuşkan, “Eğer bu konuda bir açıklama yapar sıralama hakkında değerlendirme yaparsak diğer adaylarımıza haksızlık olur. Ankara’da yapılacak olan değerlendirme ve kamuoyu yoklamasından sonra sağlıklı bir açıklama yapabiliriz” dedi.

04 Nisan 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR