Muhtar Elmas: Dokunmayın doğamıza

Erikli’den başlayarak yaklaşık 650 dönümlük arazide yapılması planlanan çöp fabrikası ile ilgili ilçede büyük ve ortak bir ses yükselmiş durumda. Ki...

Erikli’den başlayarak yaklaşık 650 dönümlük arazide yapılması planlanan çöp fabrikası ile ilgili ilçede büyük ve ortak bir ses yükselmiş durumda.

Kimse ilçenin tek alternatif yaşam alanı olarak anılan bölgede böyle bir projenin hayata geçirilmesini istemiyor.

En büyük mücadele ise sosyal medya üzerinden veriliyor. Bölgenin doğal güzellikleri ise paylaşımı yapılan son bir fotoğraf ile bir kez daha gözler önüne serildi.

İlimtepe Mahallesi Muhtarı Kazım Elmas, bölgede bulunan Atakent Konutları mevkiinden birkaç fotoğraf paylaşmış. Bölgedeki doğal güzellikleri bu fotoğraf kareleri ile yansıtmaya gayret gösteren Elmas, bu paylaşım mesajında ise, yetkililere sitemli bir göndermede bulunarak, “İlimtepe Atakent’ten manzaralar. Yetkililere sesleniyorum, kıymayın doğamıza, çöp fabrikası yakışmaz buraya” sözleri ile tepkisini bir kez daha gündeme getirmiş.

18 Ocak 2016 Kocaeli- Yaşam


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR