MHP, sorunlara çözümler sundu

MHP İzmit İlçe Teşkilatı’nın düzenlendiği “İzmit İçin Yüreğini Koy” projesi kapsamında önceki akşam, İzmit’in trafik ve eğitim sorunlarına çözüm üretm...

BÜYÜT

MHP İzmit İlçe Teşkilatı’nın düzenlendiği “İzmit İçin Yüreğini Koy” projesi kapsamında önceki akşam, İzmit’in trafik ve eğitim sorunlarına çözüm üretmek için projeler ortaya kondu.

MHP İzmit İlçe Teşkilatı tarafından hayata geçirilen “İzmit İçin Yüreğini Koy” projesi kapsamında, İzmit’in sorunlarına çözüm üretmek amacıyla önceki akşam bir program düzenlendi. Parti binasında gerçekleşen programda katılımcılar sorunlara getirdikleri çözüm projelerini anlattı. Toplam 7 projenin anlatıldığı programda en çok İzmit’in kalabalık nüfusuna çözüm üretmek amacıyla projeler ortaya kondu. Sunulan projeler arasından ilk üç belirlendikten sonra Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve diğer başkanlara gönderilecek.

MHP’NİN İKTİDARI
Konuyla ilgili açıklama yapan proje MHP İzmit İlçe Başkan Yardımcısı Kaan Dilmen, projelerin faaliyete geçmesi amacıyla gerekli olanların yapılması için çalışılacağını belirtti. Birinci gelen proje sahibine diz üstü bilgisayar, ikinci gelen proje sahibine cep telefonu ve üçüncü gelen proje sahibine de fotoğraf makinesi verileceğini açıkladı. Dilmen, “İzmit’in sorunlarına çözüm şarttır. MHP iktidarında ülkemizin nasıl yönetileceğini örnekleyen yerel bir çalışma olan etkinliğimize katkı sağlayan herkese teşekkür ederiz” dedi.

SUNULAN PROJELER
Kocaeli Üniveristesi’nde öğrenci olan Ali Özel, İzmit’teki trafik yoğunluğunun azalması için proje sundu. Ardından 50 bin öğrenci kapasiteli İzmit Eğitim Kampusü projesi ile Mustafa Avcı yer aldı. Enes Cebeci, İzmit Besiciler Birliği ve Canlı Hayvan Borsası projesini aktardı. Otogar ve Yahya Kaptan Batı Girişi Düzenlemesi ile ilgili Fatih Özakyol projelerini anlattı. D-100 Karayolu ulaşımı kalabalığına çözüm üreten projesi ile Serhat Gökmen, 10 bin öğrenci kapasiteli İzmit Öğrenci Yurdu projesi ile Onur Özbel ve Otel Hastane Projesi ile de Aytekin Şahin programda yer aldı.

02 Mayıs 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR