Doğan, Gazianteplileri ağırladı

Dernek Başkanı Hasan Özaygut ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Doğan “Gaziantep baklavasıyla tanınan bir şeh...

BÜYÜT

Dernek Başkanı Hasan Özaygut ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Doğan “Gaziantep baklavasıyla tanınan bir şehir. Dönemin Gaziantep Belediye Başkanı Ankara’da baklavalarının patentini alırken bende İzmit Pişmaniyesinin patentini almıştım” dedi.

 

BU ŞEHRİN İNSANLARIYIZ

Gaziantep’in sıcak ve samimi insanlarının İzmit’te tüm samimiyetleriyle yaşamlarını sürdürdüklerini belirten Başkan Doğan “Biz hepimiz Kocaeli’nin insanıyız. Buranın hamuruyla yoğrulduk. Şehrimizi seviyoruz. Hepimizin amacı bu şehri yarınlara daha güzel, daha refah bir şehir olarak taşımaktır. Çocuklarımıza daha güzel bir şehir bırakmak için birlikte çabalıyoruz” şeklinde konuştu.

 

HEMŞERİ DERNEKLERİNİ ÖNEMSİYORUZ

Yöresel kültürlerin yaşatılmasını çok önemsediklerini de dile getiren Belediye Başkanı Doğan “Milletleri güçlü kılan geçmişteki bağlarıdır, geçmişteki kökleridir. Bunların en önemlilerinden biri de kültürel bağlarıdır.  Hemşeri derneklerinin şehrimizde yapmış olduğu çalışmalarını önemsiyor ve destekliyoruz. İzmit Belediyesi olarak güçlü bir Türkiye ve güçlü bir Türk milleti olarak kültürel değerlerin, kültürel zenginlilerin yaşatılması, korunması ve yeni nesile aktarılması için elimizden geleni yapıyoruz. Konaklarımızı bu tür etkinliklere açtık ve gerçekleştirdiğimiz kültürel organizasyonlarla bu değerleri hayatta tutmaya devam ediyoruz“ dedi.

05 Şubat 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR