Başkan Karaosmanoğlu, BAŞSİAD’ı ziyaret etti

Dernek üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette Başkan Karaosmanoğlu, gençlerle bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu dile getirdi.   “GÖRÜŞLERİNİZ...

BÜYÜT

Dernek üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette Başkan Karaosmanoğlu, gençlerle bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu dile getirdi.

 

“GÖRÜŞLERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ”

Büyükşehir olarak sanayici ve iş adamlarıyla birlikte Kocaeli’ne güzel eserler kazandırdıklarını vurgulayan Başkan Karaosmanoğlu, “Sanayici ve iş adamlarımız kente değer katıyor. Sizlerin kente yönelik görüş ve önerileri, kentin geleceğine yönelik ufkunuz, ön görüleriniz bizim için çok önemli” dedi.

 

“KALİTEYİ ARTIRIN”

“Kaliteyi artırın” diyen Başkan Karaosmanoğlu, “Güzel adım atmak için buluşmak, enerjiyi birleştirmek ve birbirimize destek olmak gerçekten çok önemli. Bu şekilde bir araya gelmek gücümüzü artırıyor” şeklinde konuştu.

 

“STM’Yİ AKTİF KULLANIN”

Öte yandan Başkan Karaosmanoğlu, fuar içinde bulunan Sivil Toplum Merkezi(STM)’nin önemine değindi. Sivil toplumun kent hayatında çok önemli bir misyon taşıdığını söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, “Sivil Toplum Merkezi’ni aktif olarak kullanın” diye konuştu.

 

“İŞ FIRSATLARINI DEĞERLENDİRİYORUZ”

BAŞSİAD Başkanı Barış Arat ise yeni kurulan bir dernek olduklarını belirterek, 40 üyeye ulaştıklarını ifade etti. Arat, “Nitelikli üye almak istiyoruz. Üyelerimizin genç ve dinamik olmasına dikkat ediyoruz. Bulgaristan’a ziyarette bulunduk. İş fırsatlarını değerlendirdik. Üyelerimizden gelen talepleri de değerlendiriyoruz” şeklinde konuştu.

10 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR