Dadaşlardan davet var!

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i ziyaret eden Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyonu Başkanı Muhammet Şık, düzenlenecek dayanışma gecesine başkanı...

BÜYÜT

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i ziyaret eden Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyonu Başkanı Muhammet Şık, düzenlenecek dayanışma gecesine başkanı davet etti.

Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyonu Başkanı Muhammet Şık, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i makamında ziyaret etti. Gebze’de çok sayıda Erzurumlu’nun yaşadığını söyleyen federasyon başkanı Şık, belirli aralıklarla düzenledikleri dayanışma organizasyonlarıyla Erzurum kültürünü yaşatmayı ve paylaşmayı hedeflediklerini dile getirdi. Başkan Köşker’e verdiği desteklerden ötürü teşekkür eden Şık, “Hemşeri derneklerine desteğini esirgemeyen başkanımıza bu vesileyle bir kez daha teşekkür ederim. Tüm hemşerilerimizi ve başkanımızı, düzenleyeceğimiz gecede görmek, onları ağırlamak bizlere onur verecektir” dedi.

DAYANIŞMA ÖNEMLİ
Hemşeri derneklerinin Gebzelilik bilinci ve kültürünün oluşmasında önemli bir misyon üstlendiğine dikkat çeken Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Gebze kültür mozaiğinin oluşmasında her biri birer yapı taşı olan hemşeri derneklerinin çalışmalarını önemsiyor ve destekliyoruz. Farklı kültürleri barındıran Gebze’mizin hak ettiği çağdaş bir kent olabilmesi için, var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Çalışmalarımızdaki gücü Gebzeli hemşerilerimizin bizlere gösterdiği teveccühten alıyoruz” şeklinde konuştu. Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyonu Başkanı Muhammet Şık’a ziyaretinde Belediye Meclis Üyesi Kerim Büyükgöz ve eski meclis üyesi İsmail Altay eşlik etti.

07 Şubat 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR