Lastik-İş'te 5. Aile şenliği

Gooyear Lastik- İş’in bu sene beşincisini düzenlediği Aile Günü Programına Lastik-İş Genel Başkanı Abdullah Karacan, Goodyear İzmit Fabrikası Direktö...

Gooyear Lastik- İş’in bu sene beşincisini düzenlediği Aile Günü Programına Lastik-İş Genel Başkanı Abdullah Karacan, Goodyear İzmit Fabrikası Direktörü Güven Loğoğlu, Sendika üyeleri ve ailelerinin yoğun katlımı ile gerçekleşti. Program’ın açılış konuşmasını yapan Goodyear İzmit Fabrikası Direktörü Güven Loğoğlu, “Ürettiğimiz ürünlerde en çok değer katan Goodyear’in çalışanlarıdır” ifadelerini kullandı.

 

lastikice111.jpg

 

“ÇALIŞANLARIMIZ OLMADAN BAŞARAMAYIZ”

Programın açılış konuşmasını yapan Goodyear İzmit Fabrikası Direktörü Güven Loğoğlu, “Ürettiğimiz ürünlere en çok değer katan çalınanlarımızdır. Çalışanlarımızın katkısı olmadan büyük işleri başaramayız. Kendimize daha iyi bir gelecek yaratacağız” ifadelerini kullandı Loğoğlu, konuşmasını sonlandırırken 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı.

 

ice333-002.jpg

 

“İŞ GÜVENLIĞI”

Goodyear İzmit Fabrikası Direktörü Güven Loğoğlu’ndan sonra söz alan Lastik-İş Genel Başkanı Abdullah Karacan, “Bu sene Godyear ‘Aile Şenliği’nin beşincisini düzenliyoruz. Lastik-İş ailesini bir abrada gördüğüm ve aynı havayı solduğum için çok mutluyum” dedi. Konuşmasına devam eden Karacan, “Bu gün Goodyear aile şenliği ile 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile birleşti. Bu da coşkumuzum daha da arttırdı. Fabrikaların evimiz olduğunu bilerek, iş güvenliğini düşünerek büyümek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

 

lastikice222.jpg

 

“YOĞUN KATILIM”

Goodyear Lastik-İş ‘in düzenlediği ‘Aile Günü’ programına sendika üyeleri ve ailelerinin katılımı yoğun oldu. Programa çoluk çocuk gelen aileler şenliğinin tadını doyasıya çıkardı. Tüm programlarda olduğu gibi bu programında en çok eylenenleri çocuklar oldu. Katılımcıların coşkusu İzmit’in tanınan sanatçılarından Figen Özdil’in sahneye çıkmasıyla doruğa ulaştı.

Bilal AKPINAR

19 Mayıs 2016 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR