Genç Nesil, liderlerini eğitti

Kocaeli Ticaret Odasında yapılan eğitimler Cumartesi Pazar günü ve tam gün süreyle devam etti. Yarınlar için gönüllüyüz projesi kapsamında düzenlenen...

Kocaeli Ticaret Odasında yapılan eğitimler Cumartesi Pazar günü ve tam gün süreyle devam etti. Yarınlar için gönüllüyüz projesi kapsamında düzenlenen gençlik liderliği eğitim kampını Lider Eğitim ve Ufuk Eğitim kurumları düzenledi.

 

SEVER KARAKTERLİ BİR NESİL İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Seminerin açılış konuşmasını Genç Nesil Derneği Başkanı Özcan Sever yaptı. Sever, onbeş yıl önce başlattığımız hizmetin bu noktaya gelmiş olması bizleri tarifi imkânsız bir gurur ve sevince sürüklüyor; fakat bu konuda yaptığımız hizmetleri hiçbir zaman yeterli görmeyecek, Dinini, Vatanını, Bayrağını seven karakterli bir nesil için durmadan çalışmaya devam edeceğiz dedi.

 

KIRK HADİS EZBERLEYEN GENÇLERE HEDİYE

Programda 40 Hadis ezberleyen gençlere hediye ve plaket takdimi de yapıldı. Gençlik üzerine hizmet veren ve her hafta muntazaman ortalama bin gence dokunma başarısını gösteren Genç Nesil Derneği gençlerin özellikle manevi eğitimi ile ilgilenmeleri üzere vazifelendirdiği liderlerini bu proje kapsamında eğitme fırsatı buldu. Gönüllü liderler seminerde “Çocuk ve Karakter Eğitimi, Karakter Eğitiminde Materyal kullanımı ve Grup Yönetimi ve Liderlik” gibi konularda eğitim alma fırsatı buldu.

 

EĞİTİMLERİ UZMAN BİR KADRO VERDİ

Seminerde eğitimci olarak, Eğitimci İdris Topçuoğlu, Psikolojik Danışman, Furkan Konyalı, Kişisel Gelişim Uzmanı Bahattin Güneyin, Eğitimci Yazar Harun Kırkıl ve Saim Albayrak verirken, programda toplamda 140 lider eğitildi.

12 Ocak 2016 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR