İzmit kadınlarının bir haftalık bilançosu: 14 bin 646 kişiye ulaşıldı

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları yöneticileri yine tempoyu yavaşlatmıyor. Geçtiğimiz yerel seçimlerde her mahallede gerçekleştirdikleri kapı ziyaret...

BÜYÜT

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları yöneticileri yine tempoyu yavaşlatmıyor. Geçtiğimiz yerel seçimlerde her mahallede gerçekleştirdikleri kapı ziyaretleriyle binlerce kişiye ulaşan ve hizmetleri anlatan İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş ve yöneticileri bu dönemde de sahadan ayrılmıyor. Mahalle mahalle ziyaret sloganıyla tüm mahallelerde çok sayıda vatandaşa ulaşan kadın kolları son bir haftada 40 kişilik ekipleriyle 8 mahallede gerçekleştirdikleri çat kapı ziyaretleriyle toplamda 16 bin 646 kişiye ulaştı.


MİTİNGE DAVET EDİLİYOR

Şirintepe Mahallesi’yle çat kapı ziyaretlerine başlayan kadın kolları yöneticileri ziyaretlerinde hem vatandaşlara hizmetleri anlatıyor hem milletvekili adaylarını tanıtıyor aynı zamanda 23 Mayıs Cumartesi günü saat 17.00’da İzmit Perşembe Pazarı alanında yapılacak olan dev mitinge de davet ediyor. Gerçekleştirilen ziyaretlerle alakalı açıklamalarda bulunan İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş, “Mahalle mahalle ziyaretlerimizle, çat kapı ziyaretlerimizle vatandaşlarımızla birebir iletişime geçiyoruz aynı zamanda miting komisyonumuz kapsamında oluşturduğumuz ekibimizle de üyelerimizi telefonla arayarak mitingimize davet ediyoruz” dedi.

 

KORKMAZ: ÇALMADIK KAPI BIRAKMAYACAĞIZ!

Mahalle mahalle ziyaret kapsamında birçok vatandaşa ulaştıkları bilgisini veren Demirtaş, “Çalmadık kapı bırakmamak adına çat kapı ziyaretlerimize devam ediyoruz. Kapısına gittiğimiz her vatandaşımızın AK Parti’ye olan sevgisini görmek motivasyonumuzu ve azmimizi arttırıyor” dedi. Aynı zamanda Kandil dolayısıyla 65 yaş üstü vatandaşları ziyaret ettiklerinin bilgisini veren Başkan Demirtaş, “Bizler AK Parti teşkilatı olarak ve kadın kolları olarak halkımızdan hiç kopmadık ve çalışmalarımızda her zaman halkımıza yönelik oldu” değerlendirmesinde bulundu.

 

“BAŞARI ÇITAMIZI YÜKSELTECEĞİZ”

Tek dertlerinin seçimde daha fazla başarı elde etmek olduğunun vurgusunu yapan Aysel Demirtaş, “Halkımızın destekleri sayesinde kazanacağımızdan şüphemiz yok. Tek mücadelemiz. Başarı çıtamızı daha da yükseltmek. İlçe Başkanımız Ali Korkmaz, İzmit Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan, İlçe SKM Başkanımız Erdoğan Şentürk, İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Enes Akbal ve teşkilatlarımızla uyumlu bir şekilde çalışmamız bizlerin başarısına daha da katkı sağlıyor. Aynı zamanda mahalle başkanlarımızla 15 günde bir periyodik olarak iletişim toplantılarımızı gerçekleştiriyoruz.  Mahallelerimizde gerçekleştirdiğimiz programlarımıza katkı sağlayan mahalle başkanlarımıza da teşekkür ediyorum” ifadelerini kullanarak üye çalışmalarının da sürdüğünü kaydetti.

21 Mayıs 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR