KYÖD’de felsefe günleri başlıyor

Yalçın Kayalı, Kemal Şişman, Mehmet Barut ve Çetin Önal’dan oluşan Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği Felsefe Komisyonu 12 Aralık Çarşamba akşamından başl...

BÜYÜT

Yalçın Kayalı, Kemal Şişman, Mehmet Barut ve Çetin Önal’dan oluşan Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği Felsefe Komisyonu 12 Aralık Çarşamba akşamından başlayarak 15 günde bir sürecek etkinlik programı hazırladı.

KYÖD Felsefe Günleri “İnsanlık Halleri” başlığı ile programlanan etkinliklerin ilki 12 Aralık Çarşamba akşamı saat 18.30 da KYÖD Toplantı salonunda yapılacak. “Platon’un Bize Ulaşamayan Mirası” ile “Bilmek ve İnanmak’ konulu söyleşinin konuşmacısı Kocaeli Üniversitesi Felsefe Bölümü Doç. Dr. Yavuz Adugit. Komisyon, başta KYÖD üyeleri olmak üzere, Kocaeli Üniversitesi öğrencilerini ve felsefe sever tüm duyarlı yurttaşları söyleşiye davet etti.

SÖYLEŞİLER DEVAM EDECEK
KYÖD Felsefe Komisyonu üyeleri, önümüzdeki günlerde gerçekleştirilmesi planlanan söyleşilerin ikincisinin 26 Aralık’ta “Kendini Bilmenin Meşakatli Yolu” ve “İnsan ve Değerler”, üçüncüsünün 9 Ocak 2013 günü “İdeolojiler Üstü Bir Talep” ve “İnsan Hakları” ve dördüncü söyleşinin de 23 Ocak 2013’te “Siyasetin Hassas Ayarı” ve “Sivil Toplum Kuruluşları” konularında gerçekleştirileceğini açıkladılar.

08 Aralık 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR