“Hasta potansiyeli ilimize akacak”

Vali Ercan Topaca, yeni bir yapılanmayla ilimizin nitelikli bir sağlık kenti haline gelebileceğini söyledi.Kocaeli Valiliği, İl Kültür ve Turizm Müdür...

BÜYÜT

Vali Ercan Topaca, yeni bir yapılanmayla ilimizin nitelikli bir sağlık kenti haline gelebileceğini söyledi.

Kocaeli Valiliği, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından hazırlanan Kocaeli’ de sağlık turizmi potansiyelinin tespiti arama konferansı Emex Otelde gerçekleşti.
Doğu Marmara Kalkınma ajansının doğrudan faaliyet desteği kapsamında hazırlanan konferansa Vali Ercan Topaca, İl Sağlık Müdürü Hasan Ayrındık, KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zamburkan ve ilgili kurum temsilcileri katıldı.

SAĞLIK KENTİ
Kocaeli de sağlık turizmini geliştirmek amacıyla düzenlenen konferansta konuşma yapan Kocaeli valisi Ercan Topaca, “ Kocaeli’ nin önümüzdeki dönemde zengin ve bölgesel nitelikli sağlık kenti haline geleceğini söyleyerek “cephane alanında açılacak olan hastane ile birlikte hasta potansiyeli ilimize doğru akacak. Özel sağlık kuruluşları da gelişecek, üniversite hastanesi ve devlet hastanelerinin yanında özel hastanelerinde günden güne gelişim gözleniyor” dedi.

24 Haziran 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR