Kartepe Hacı Halım Karslı’nın başarısı büyük

Hacı Halim Karslı İlköğretim Okulu, 4 Ocak 2012 ve 19 Nisan 2012 tarihlerinde yapılan Kocaeli geneli SBS Deneme Sınavlarında üstün başarı gösterdi.4 O...

BÜYÜT


Hacı Halim Karslı İlköğretim Okulu, 4 Ocak 2012 ve 19 Nisan 2012 tarihlerinde yapılan Kocaeli geneli SBS Deneme Sınavlarında üstün başarı gösterdi.
4 Ocakta yapılan il geneli sınavda devlet okulları bazında 12. sıraya, 19 Nisan tarihinde yapılan sınavda ise il sıralamasında 8. sıraya yükseldi. İlçe çapında ise ilk sınavda olduğu gibi devlet okulları sıralamasında Kartepe’deki 33 ilköğretim kurumu arasında birinci oldu.
DAHA GAYRETLİ OLUN
Bu başarıyı sağlayan tüm öğretmen ve öğrencilerine teşekkür eden Okul Müdürü Cevdet Tavukçuoğlu, öğrenci ve öğretmenlere 9 Haziran Türkiye Geneli Seviye Belirleme Sınavında başarılı olmak için daha gayretli ve azimli çalışmalar beklentisi içinde olduğunu belirtti.

04 Mayıs 2012 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR