“İnternetle Güçlü Kobi” semineri Gebze’de

Proje kapsamında tasarlanan “İnternetle Güçlü KOBİ” seminer dizisinin üçüncüsü, 26 Mayıs’ta Gebze’de, TOSB Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Organize Sanay...

BÜYÜT

Proje kapsamında tasarlanan “İnternetle Güçlü KOBİ” seminer dizisinin üçüncüsü, 26 Mayıs’ta Gebze’de, TOSB Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, Bölge Müdürlük Binası’nda düzenlenecek. Seminer katılımcıları Re-KOBİ uzaktan eğitim platformundan ücretsiz olarak faydalanabilecekler.

 

Kocaeli Sanayi Odası işbirliği ile gerçekleştirilecek “İnternetle Güçlü KOBİ Semineri”nde internetin gelişimi, iş hayatına ve reklamcılığa getirdiği yenilikler ile sunduğu imkânlar anlatılacak. Türkiye’nin Dijital Fotoğrafı, Dijital Medyada Reklam ve Medya Planlaması, Video Reklamcılığı ve İnsan Kaynakları Yönetimi gibi konuların yer alacağı seminerin son bölümünde ise başarı hikâyeleri paylaşılacak.  Ayrıca IAB Türkiye’nin hazırlıklarını tamamladığı ve KOBİ’lere yönelik uzaktan eğitim platformu olarak tasarlanan re-KOBİ Programı ile ilgili bilgiler verilecek.

 

IAB Türkiye tarafından hazırlanan re-KOBİ Eğitim Platformu ile küçük ve orta ölçekli işletmelerin internetin imkânlarını kullanarak markalaşmasına, ulusal ve uluslararası pazarlardaki rekabet gücünü arttırmasına katkı sağlanması hedefleniyor.

 

Ogilvy, Local Time, Waytosay ve WebTV tarafından desteklenen eğitim programı internet üzerinden yayınlanacak 12 adet videodan oluşuyor.

 

İlki Kocaeli, ikincisi ise Ankara’da yapılan İnternet ile Güçlü KOBİ Seminer dizisinin üçüncüsü 26Mayıs Salı günü saat 13.00’de TOSB Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, Bölge Müdürlüğü Binası Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek ve seminer katılımcıları Re-KOBİ uzaktan eğitim platformundan ücretsiz olarak faydalanabilecekler. Gebze’nin ardından seminerlerin Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, İzmir ve Konya’da devam etmesi planlanıyor.

 

Seminere katılım için, Kocaeli Sanayi Odası web sayfasının (www.kosano.org.tr) sağ tarafında yer alan “Eğitim & Seminer Başvuruları”bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

 

Re-KOBİ ile ilgili detaylı bilgi için www.iabrekobi.org sitesini inceleyebilir veya 0212 245 44 96’yı arayabilirsiniz.

12 Mayıs 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR