Polisler kan Bağışladı

5-10 Nisan tarihleri arasında kutlanan Polis Haftası çerçevesinde polis memurları ve rütbeli polisler dün emniyet müdürlüğü binasının önüne gelen kızı...

BÜYÜT

5-10 Nisan tarihleri arasında kutlanan Polis Haftası çerçevesinde polis memurları ve rütbeli polisler dün emniyet müdürlüğü binasının önüne gelen kızılayın otobüsünde kan bağışında bulundular.

Her yıl 5ile10 Nisan tarihleri arasında kutlanan Polis Haftası, bu yılda çeşitli etkinliklerle kutlanmaya başlandı. Kocaeli Emniyet Müdürlüğü kutlamalar kapsamında Kızılay ile işbirliği yaparak 4 gün sürecek kan bağışı kampanyası başlattı. Kızılay işbirliği ile başlatılan kampanya nedeniyle dün emniyet müdürlüğü bahçesine Kızılay’ın kan bağış otobüsü getirildi. Sabah 10.30’da alınmaya başlanan kan bağışı akşam 17.30’a kadar devam etti.

KAMPANYA DEVAM EDECEK
İl emniyet müdür yardımcıları, şube müdürleri ile polisler kan bağışı kampanyasına katılarak kan verdiler. Kızılay’ın kan bağış otobüsü bugün yine emniyet müdürlüğü binası ile Gebze ilçe emniyet müdürlüğü binasında olacak. Ayrıca yarın ve Cuma günü de Polisevin’de kan bağışı kampanyasına devam edecek. 5 görevli ile hizmet eden kan bağışı otobüsünde olan görevliler 4 gün boyunca polislerden gelecek bağışları bekleyecekler.

05 Nisan 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR