TÜPRAŞ, personel alacak

Türkiye’nin en çok kar eden kuruluşlarından olan Tüpraş, Kocaeli’de bulunan Genel Müdürlük ve Rafinerilerinde, İzmit, Batman, İzmir, Kırıkkale’de bul...

Türkiye’nin en çok kar eden kuruluşlarından olan Tüpraş, Kocaeli’de bulunan Genel Müdürlük ve Rafinerilerinde, İzmit, Batman, İzmir, Kırıkkale’de bulunan Rafineri Müdürlüklerinde ve Ankara irtibat bürosunda görevlendirmek üzere personel alımı yaparak büyüme hedeflerini sürdürmeyi planlıyor. En büyük sanayi şirketlerimizden olan TÜPRAŞ, Koç – Shell Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdürüyor. Rafinaj kapasitesi ile enerji sektöründe lider olan şirket, petrol sektöründe de büyümesine devam ediyor. 7500’ün üzerinde personeli bulunan Tüpraş İzmit, İzmir, Batman ve Kırıkkale rafinerilerinde faaliyetlerini sürdürüyor.

 

Koç Holding Enerji Grubu tarafından yönetilen TÜPRAŞ üniversite ve meslek lisesi öğrencilerine staj imkânı sunarak geleceğin yöneticilerini yetiştirmeyi sürdürüyor. Tüpraş personeli Kariyer Planlama / Geliştirme sürecinde, mesleki tecrübe, beceri ve gelişim imkanları ile donatılarak kariyerlerine odaklanıyor. Koç Topluluğu’nda çalışanına verilen değer çok iyi bilindiğinden her pozisyonda çalışana iş güvenliği üst düzeyde sağlanıyor. Çalışanların emeğinin karşılığını fazlasıyla aldığı ortamlarda çalışmanın huzur ve güvenini her ortamda hissediyor. Kurumda ihtiyaç çerçevesinde, gerek şirket içi gerekse şirket dışı eğitimler verilerek kalifiye personel yetiştirilmesi de hedefleniyor.

 

Türkiye’nin en köklü sanayi kuruluşunda farklı pozisyonlarda işçi ve personeller alınacağı duyuruldu. Tüpraş’ta çalışmak isteyen lise ve üniversite mezunu olan kişiler İnsan Kaynakları tarafından yayınlanan açık pozisyonları takip ederek istediği lokasyon için başvuru yapabilir.

18 Eylül 2015 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

osman - Oraya bizim gibi dayısı amcası olmayanı almazlar

Yanıtla . 0Beğen 18 Eylül 15:00
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR