İrfan Keskin: Milletimiz sandıkta CHP diyecek

Başiskele CHP İlçe Örgütü yönetimi, sandık çevresi sorumluları ile buluştu. İlçe Başkanı İrfan Keskin, İlçe Sekreteri Hasan Varol, Başkan Yardımcılar...

BÜYÜT

Başiskele CHP İlçe Örgütü yönetimi, sandık çevresi sorumluları ile buluştu. İlçe Başkanı İrfan Keskin, İlçe Sekreteri Hasan Varol, Başkan Yardımcıları Vacit Çelik, Hayri Burnaz, Arzu Akyıldız, Seyfettin Kılınç ve Mehmet Ali Karadeniz, erken seçimde aktif görev üstlenecek olan partili sandık çevresi sorumluları ile bilgi alış verişinde bulundu. Seçim startının ilk buluşması, 92 yıl önce kurulan CHP’nin kuruluş günü kutlaması ile de anlamlandı.

 

“CHP, ATATÜRK’ÜN EMANETİDİR”

Toplantı saygı duruşu ile başladı. Saygı duruşu sonrasında günün önemini vurgulamak için söz alan İrfan Keskin, “Bu gün 92’nci kuruluş yılını kutladığımız partimiz, ulusal Kurtuluş Savaşımımızın ateş boylarından filizlenen bir partidir. Partimiz CHP, gömlek değiştirenlerin aksine canlarını feda ettikleri vatanını seven, yurtsever insanlarımızın kurduğu ve bizlere emanet ettiği partidir. CHP, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bize emanetidir” dedi.

 

“MİLLETİMİZ CHP DİYECEK”

Sözlerini sürdüren Keskin, “CHP dün Türkiye için vardı, bugün de Türkiye için var. Çünkü CHP demek üretme, kaynak yaratmak, adalet dağıtmaktır. CHP demek barış dostluk ve dayanışmadır. Kısacası CHP Türkiye’dir. Milletimiz kan ve gözyaşı ile bunaltılıyor. Kanla, şiddetle beslenenlerin panzehri inadına kardeşçe, barış içinde yaşamaktır. 1 Kasım Pazar günü inanıyorum ki sevgili milletimiz sandıkta CHP diyecek” şeklinde konuştu.

11 Eylül 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR