Uzm.Dr. Gürbüz Perktaş hasta kabulüne başladı!

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı’nda ihtisasını tamamlayan Uzm.Dr. Gürbüz Perktaş aslen Gümüşhaneli, 2000 yılından beri Kocaeli...

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı’nda ihtisasını tamamlayan Uzm.Dr. Gürbüz Perktaş aslen Gümüşhaneli, 2000 yılından beri Kocaeli halkına hizmet veriyor. Evli ve iki çocuk babası olan Perktaş, 16 yıldır bölge halkının en sevilen ve en çok tercih edilen hekimlerinden birisi.

 

TIBBİ İLGİ ALANLARI;

İç Hastalıkları Uzmanı Uzm.Dr. Gürbüz Perktaş’ın tıbbi ilgi alanları; Şeker Hastalığı (Diyabet), Tiroid Hastalıkları, Kan Hastalıkları, Anemeli(Kansızlık), Kan Yağları Bozuklukları, Kanserin Tanı ve Takibi, Sindirim ve Hormonal Sistem Hastalıkları, Hipertansiyon, Böbrek Hastalıkları Tanı ve Tedavisi, Üst ve Alt Solunum Yolu Enfeksiyonları, Mide – Bağırsak Sistemi Hastalıkları, Kolesterol Yüksekliği (Hiperlipidemi), Romatizmal Ağrılar’dır.

 

KADRO GÜÇLENİYOR

Özel Derince Marmara Tıp Merkezi; Kulak Burun Boğaz Uzmanları Op.Dr. Saim Toker, Op.Dr.Attila Yüksel, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzm.Dr. Hüseyin Ercan Oluç, Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op.Dr. İslam Çalışkan, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Özgür Barış Gül, Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Nuray Koray, Ağız ve Diş Sağlığı Dt. Nuray Ünal, Acil Servis Sorumlu Hekimi Op.Dr. Harun Ceylan ve ekim ayı itibari ile Psikolog Özge Çetinkaya,  İç Hastalıkları Uzmanı Uzm.Dr. Gürbüz Perktaş ile kadrosunu sürekli güçlendiriyor. 

08 Ekim 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

Medeni - Uz.DR.Gürbüz Pertktaş ve Ö.Barış Gül daha önce yılbaşında kapanan Derince Tahsin Özbek hastanesinde çalışıyorlardı.Tanınan ve bilinen mıntıkaya döndüler.

Yanıtla . 0Beğen 08 Ekim 13:49
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR