DSP İl Başkanı Dedeoğlu: “Gündemden çok geride kalıyoruz”

DSP Kocaeli Teşkilatı İl başkanı Halim Dedeoğlu'nun ev sahipliğinde ilçe başkanı Hülya Yıldırımın sahibi olduğu Dİlayla Kafe'de iftar yemeğinde bir a...

DSP Kocaeli Teşkilatı İl başkanı Halim Dedeoğlu'nun ev sahipliğinde ilçe başkanı Hülya Yıldırımın sahibi olduğu Dİlayla Kafe'de iftar yemeğinde bir araya geldi.  İftara PM üyesi Yakup Kalmuk, PM üyesi Gazenfer Seyhan, il yönetimi, İzmit ilçe yönetimi, Çekül Vakfı Kocaeli Temsilcisi DSP İl yönetim kurulu üyesi Numan Gülşah, ADD İzmit ilçe başkanı Ahmet Kavas ve eski yöneticiler aileleri ile birlikte katıldı. Yemek sonrası konuşma yapan il başkanı Halim Dedeoğlu, "İftarı düzenlerken geniş boyutlu düşünmedik. Yönetim ve yakınları ile eski yöneticiler bir arada olsun istedik." dedi.

 

ice11-112.jpg

 

DSP’yi merak edenlerin görmesini isterdim
Ankara'da yapılan il başkanları toplantısına katıldığını belirten Dedeoğlu, "50'ye yakın il başkanı vardı. DSP var mı? Kaldı mı diyenlerin gelip görmelerini isterdim. Var mı yok mu orda görebilirlerdi. Orada hem Kocaeli'nin örgütlenmesi ile ilgili Türkiye'de DSP'nin örgütlemesi ile ilgili önerilerimi söyledim. Önerilerimi dosya şeklinde sundum. Hatta biraz ileri gittim ve dedim ki 'ben genel başkanınız olsam ulusal basında çıkmanın 2 yolu vardır, ya uçuk beyanatta bulunacaksınız ya da uçuk eylem yapacaksınız. Ben gündemde olan konuları konuşurdum dedim” dedi.

 

Gündemden geride kalıyoruz
Gündemdeki konularda geride kaldıklarını belirten Dedeoğlu" Genel başkanımızdan rica ettim. Ben genel başkanımız olsaydım çıkardım Sayın Cumhurbaşkanımız size 48 saat. Ya diplomanızı çıkartın ya da söyleyeceklerimizden sorumlu değilim derdim. Gene başkanımız bir şey demedi sadece güldü. Gündemle alakalı konularda çok geride kalıyoruz” dedi.

Nuri AKÇAHARMAN

25 Haziran 2016 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
2 polis tecavüzden tutuklandı! mask
2 polis tecavüzden tutuklandı!
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti! mask
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti!
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli mask
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR