AKP İl Başkanı Mahmut Civelek “Canımız Sıkkın”

Hakkari Çukurca’da PKK terör örgütü tarafından yapılan saldırı sonrasında kentimizde olmak üzere 24 askerimiz şehit oldu. AKP İl Başkanı Mahmut Civele...

BÜYÜT

Hakkari Çukurca’da PKK terör örgütü tarafından yapılan saldırı sonrasında kentimizde olmak üzere 24 askerimiz şehit oldu. AKP İl Başkanı Mahmut Civelek saldırıyla ilgli olarak “Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Ağzımızın tadını kaçıran bir durum. Çok zor bir gün… 24 şehidimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Ailelerine baş sağlığı diliyorum. Millet olarak oldukça üzüntülüyüz” açıklamasında bulundu.
 
Hakkari Çukurca’da PKK terör örgütü tarafından yapılan saldırı sonrasında 24 vatan evladı şehit oldu. Bu saldırıyı il toplantısı öncesinde değerlendiren AKP İl Başkanı Mahmut Civelek “Canımız sıkkın bugün… Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Ağzımızın tadını kaçıran bir durum. Çok zor bir gün… 24 şehidimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Ailelerine baş sağlığı diliyorum. Millet olarak oldukça üzüntülüyüz. Polis şehidimizin evine gittik. Bu millet bu ateşi gönlünün en derinliklerinde ciğerinde hissetmektedir. Yaşamak ile anlatmak arasında çok fark var. Orada ki herkesin üzüntüsünü görüyoruz. Her Türk ferdi olarak acıyı sizde hissediyorsunuz. Bunun Türkiye’ye özgürlüğe, barışa, yatırımlara, yükselişimize, geleceğimize, aydınlık yarınlara sıkılmış bir kurşun olarak görüyorum. Tarih olarak uzlaşma komisyonunun ilk toplantısı, Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül daha 5 gün önce o bölgedeydi. Orada askerimize nasıl sahip çıktığımızı herkese gösterdik. Ülkemize sıkılan bu kurşunların neden sıkıldığını görmekteyiz. Timsah gözyaşı dökenlerin neden döktüklerini görüyoruz. Birlik ve beraberliğimize ne kadar ihtiyacımız olduğunu bir kez daha anlıyoruz. Millet olarak üzüntülüyüz. Devletimiz ve milletimiz güçlüdür. Onlara ağır şekilde karşılığı verilecektir” dedi.
 
SİYASET AKADEMİSİ BAŞLIYOR
Siyaset çalışmaları devam ediyor diyen İl Başkanı Civelek “Siyaset Akademisi başlıyor. Herkesi bekliyoruz. Bilinçlenmemiz ve bilgilenmemiz adına önemlidir. Başlama günü açıklanacak. Önümüzde ki Salı ve Çarşamba günü Ankara’da olacağız. Siyaset Akademisi İzmit – Gebze İlçelerinde ayrı ayrı yapılacak. İl başkan Yardımcısı Nuri Güney Cumartesi – Pazar Ankara’ya gidecek. Orada gereken programı alacak. 4’ncü Siyaset Akademisi düzenlenecektir. Son yapılan siyaset akademisi 420 kişi kayıt yaptırmıştı” açıklamasında bulundu.

20 Ekim 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR