4 Belediye eğitim protokolü imzaladı

Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası Belediyeleri’nin kurduğu Gebze Belediyeler Birliği adına Başkan Adnan Köşker, Türkiye Belediye Birliği ile yapılan...

BÜYÜT

Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası Belediyeleri’nin kurduğu Gebze Belediyeler Birliği adına Başkan Adnan Köşker, Türkiye Belediye Birliği ile yapılan eğitim protokolünü imzaladı.

Türkiye Belediyeler Birliği ile Gebze Belediyeler Birliği arasında işbirliği ve eğitim protokolü imzalanarak yürürlüğe girdi. Gebze, Darıca, Dilovası ve Çayırova ilçe belediyelerinin kurduğu Gebze Belediyeler Birliği Başkanı Adnan Köşker işbirliği ve eğitim protokolünü geçtiğimiz gün imzaladı. Birliğe bağlı belediyelerde çalışan seçilmiş ve atanmış personelin çeşitli konularda eğitilmesini öngören protokol süresiz olacak. Belediyelerden gelecek taleplere göre konuları ve programı belirlenecek eğitim çalışmalarının finansmanını Türkiye Belediyeler Birliği üstlenecek.

PERSONELİN GELİŞİMİNE KATKI
Vatandaş odaklı hizmet ürettiklerini ve Gebzeliler’in refah içerisinde yaşamını sürdürmelerini istediklerini söyleyen Köşker, “Temel ilkelerimizden birisi de vatandaş odaklı hizmettir. Bunun yolu vatandaşla birebir iletişimde olan personelimizin, çağın gereklerine uygun olarak kendilerini yenilemelerinden ve geliştirmelerinden geçer. Biz de bu gelişime katkı sağlamak ve bölge insanımıza daha kaliteli hizmet sunmak adına belediyelerimizdeki personellerimizi aktif eğitim programına tabi tutacağız. Bugün imzaladığımız protokolle bu çalışmaların startını vermiş oluyoruz” dedi.

18 Şubat 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR