Civelek“Seçimler çantada keklik değil”

    AKP Gebze İlçe Başkanlığı aylık olarak düzenlediği 58’nci ilçe danışma meclisi toplantısı önceki aksam Gebze Kültür Merkezi’nde, Sağlık Bakan...

 

 

AKP Gebze İlçe Başkanlığı aylık olarak düzenlediği 58’nci ilçe danışma meclisi toplantısı önceki aksam Gebze Kültür Merkezi’nde, Sağlık Bakan Yardımcısı Agâh Kafkas, İl Başkanı Mahmut Civelek, Siyaset Bilimci Prof. Dr. Yılmaz Bingöl ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in katılımıyla gerçekleştirildi.

KAFLI ÇALIŞMALARI ANLATTI

Toplantı açılışında konuşan Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı; milli helikopter ATAK’tan söz etti. Teşkilat olarak çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Kaflı, Mahallelerdeki toplantılarımız, ziyaretlerimiz sürüyor. Önümüzde cumhurbaşkanlığı secimi var. Gebze’den güzel bir sonuç alacağız. Seçime hazırız. Üye çalışmalarımız da devam ediyor” dedi. Kağlı’nın ardından gençlik ve kadın kolları başkanları da birer sunum yaptı.

YALOVA’DAN İBRET

ALMAK LAZIM

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ise, ilçede yapılan hizmetlerle ilgili bir sunum yaptı. Köşker, Gebze halkının projelerini benimsediğini söyledi. AKP İl Başkanı Mahmut Civelek ise, Kocaeli’deki 13-0’lık başarıyı disiplinli bir çalışma ile elde ettiklerini söyledi. Teşkilata yönelik uyarılarda da bulunan Civelek, Yalova örneğini verdi ve cumhurbaşkanlığı seçimleri için çok çalışmaları gerektiğini söyledi.

TEŞKİLATI UYARDI

Seçimlerin çantada keklik olmadığını söyleyen Civelek, “Biz o makamda Recep Tayyip Erdoğan’ı görmek istiyoruz. Teşkilatımızdan büyük başarı bekleniyor. Yalova seçimlerinden ibret almak lazım. Seçimler çantada keklik değil. Bizim rakibimiz, ne paralel yapı, ne muhalefettir. Çekincemiz içimizdeki rehavet olur. Ramazan ayında çok çalışacağız. En fazla 5 günümüzü akrabalarımıza ayıracağız. Yüz yüze çalışacağız. İşi ilk turda bitireceğiz” dedi.

KAFKAS’TAN TEŞEKKÜR

Sağlık Bakan Yardımcısı Agâh Kafkas da konuşmasında Gebze'de alınan başarılı sonuçlardan memnuniyet duyduğunu ve tüm teşkilat mensuplarına teşekkür ettiğini söyledi. Kafkas, “Teşkilatçı bir partiden geliyoruz. Başarıda emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Cumhuriyet tarihimizin en önemli seçimi ile karşı karşıyayız. Cumhur ilk kez başkanını seçecek ve burada bulunan her bir teşkilat mensubu kardeşimizin de bu çalışmada katkısı bulunacaktır” şeklinde konuştu. Toplantı, yapılan çiçek takdimleri ile sona erdi.

17 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR