Başkan’a “İndirim Pasaportu” tanıtımı

İzmit Çarşı esnafı, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu ziyaret ederek indirim pasaportu kampanyası hakkında bilgi verdiBaşka...

BÜYÜT

İzmit Çarşı esnafı, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu ziyaret ederek indirim pasaportu kampanyası hakkında bilgi verdi
Başkan Karaosmanoğlu, İzmit Çarşı esnafının temsilcilerini misafir ederek konuyla ilgili bilgi aldı. İzmit Çarşı esnafı, Başkan Karaosmanoğlu’na başlattıkları yeni uygulamadan söz etti ve indirim pasaportu hediye etti.
ESNAFTAN ZİYARET
İzmit’te faklı bir alışveriş konsepti geliştirmek için bir araya gelen çarşı esnafı temsilcileri çarşıda bulunan on bir mağazanın ortaklaşa hazırladığı kampanyayla ilgili Başkan Karaosmanoğlu’na gelişmeleri aktardı. Okan Oktay, İsmail Uslu, Hüseyin Çoban, Sinan Serdal, Osman Aykan ve Turan Dereli ile bir grup esnafın hazır bulunduğu ziyarette Kıbrıs seyahati ödüllü “İzmit Çarşı İndirim Pasaportu Projesi” hakkında Başkan Karaosmanoğlu bilgilendirildi.
ESNAFIN YANINDAYIZ
İzmit Çarşı esnafı, kampanya dahilinde üye iş yerlerinden alışveriş yapan vatandaşların Kıbrıs tatili kazanacağını, hedeflerinin 50 kişiyi Kıbrıs’a tatile göndermek olduğunu ifade etti. İzmit esnafının gösterdiği iş birliğinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, “İzmit esnafı büyük düşünmeli, geleceğe yönelik adımlar atmalı. Büyükşehir olarak her zaman esnafımızın yanındayız” dedi.
DESTEK İÇİN TEŞEKKÜR
Esnaf temsilcileri, Başkan Karaosmanoğlu’na verdiği destek için teşekkür etti. Ayrıca Çarşı Esnafı, vatandaşın ilgisinden de memnun olduklarını ve aynı ilginin bayramda da devam edeceğine inandıklarını sözlerine ekledi.

09 Ağustos 2012 Kocaeli- GündemYÜKLENİYOR