Fikret Gökmen: Yenilikçi bir odayız

Eğitimde konuşan Oda Başkanı Fikret Gökmen, oda olarak yenilikçiliği ve sürekli eğitimi amaçladıklarını söyledi.   Kocaeli Serbest Muhasebeci ve Mal...

BÜYÜT

Eğitimde konuşan Oda Başkanı Fikret Gökmen, oda olarak yenilikçiliği ve sürekli eğitimi amaçladıklarını söyledi.

 

Kocaeli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (KSMMMO)’nın üyelerine yönelik düzenlediği eğitim programları devam ediyor. Oda yönetiminin öncülüğünde gerçekleşen son etkinlikte ise üyelere LUCA Muhasebe Programı, e-fatura, e-defter, e-arşiv, entegrasyon ve arşivleme çözümleri konularında bilgilendirme semineri tertiplendi.

 

“YENİLİKÇİLİĞİ HEDEFLİYORUZ”

Seminerin başında konuşan Oda Başkanı Fikret Gökmen, üyelerine ve özellikle de stajyerlere yönelik eğitim çalışmalarına önem verdiklerini kaydetti. Oda hizmet binasında gerçekleşen ve üyelerin yoğun katılım gösterdiği seminerde konuşan Gökmen, “Son yıllarda e-defter sayısında ciddi bir artış oldu. KSMMMO olarak yenilikçiliği ve sürekli eğitimi hedefliyoruz” dedi.

 

SÜREÇ 2004’TE BAŞLADI

Eğitim seminerine konuşmacı olarak ise LUCA Proje Koordinatörü SMM Cenk İçer ve GIB Entegratörü, İŞNET Satış Müdürü Ayhan Akgöz katıldı. Konuşmacılardan Cenk İçer, “E-defter, e-fatura gibi konularda süreç 2004 yılında başladı. Son 5 yıldır ise kayıt dışı ekonomi ile mücadele konusunda atılan adımlarla birlikte süreç hızlanmış oldu” dedi. Öte yandan KSMMMO’daki eğitim seminerleri kapsamında 15 Ekim’de Sosyal Güvenlik Mevzuatı ve 27 Ekim’de de Vergi Uyuşmazlıkları ve Çözüm Yolları konularında programların düzenleneceği bildirildi.

06 Ekim 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR