“Zabıtan’da sorun kalmayacak”

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan büyük önem verdiği mahalle inceleme gezilerini aralıksız olarak sürdürüyor. İzmit Belediyesi yöneticilerinin t...

BÜYÜT


İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan büyük önem verdiği mahalle inceleme gezilerini aralıksız olarak sürdürüyor. İzmit Belediyesi yöneticilerinin tam kadro katıldı ve mahallelerin adım adım incelendiği gezilerin sonuncusu Zabıtan Mahallesi’nde gerçekleştirildi.

İzmit Belediyesi yöneticilerinin yanısıra Zabıtan Mahallesi Muhtarı İsmail Candan ve Ak Parti Zabıtan Mahalle Temsilcisi Ferhat Özcan’ın kendisine eşlik ettiği gezide Başkan Doğan tüm mahalleyi karış karış dolaştı.

MAHALLEDE YENİ PARK

İnceleme gezisinde bölgenin sorunlarına ilişkin konuları değerlendiren Başkan Doğan, " Mahalle inceleme gezileri sonrasında mahallelerimize büyük hizmetler yaptık. Bu Zabıtan Mahallesi için de aynı şekilde oldu. Hizmetlerimiz artarak devam edecek. Emlak İstimlak Müdürlüğümüz tarafından Hacı Arif Sokak’ta kamulaştırma yaparak satın aldığımız yere çocuklarımız için park yapacağız. Park Bahçeler Müdürlüğümüz bu konudaki çalışmalarına başladı. Mahalledeki çalışmalarımız bununla sınırlı değil. Ertan Okançay Parkı’nın revizyonu yapıldı, Dostluk Sitesi’nin meydan düzenlemesi yapılıyor. Bunun dışında bölgenin ihtiyacı olan demir korkuluklar tamamlandı. Yine alt ve üst yapı ile ilgili görülen eksikler de ekiplerimiz tarafından gideriliyor. Diğer mahallelerimizde olduğu gibi, Zabıtan Mahallesi’nde de sorun bırakmamaya kararlıyız” şeklinde konuştu.

KEMAL DEDE’YE BAŞKAN MORALİ

Zabıtan Mahallesi’nin kıdemli sakinlerinden Kemal Başer (94) evinde ziyaret eden İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, yaşlıların değerinin bilinmesi gerektiğini söyleyerek; “Bizler yaşlılarımıza çok değer veren bir toplum olmayı sürdürdükçe yıkılmayız. Çükü, yaşlıların engin hayat tecrübesi, bizlerin hata yapmasını önler. O nedenle belediye olarak yaptığımız çalışmalarda ve projelerde yaşlılarımıza her zaman yer vermeye çaba gösteriyoruz. Kemal Dedeye iyi dileklerimi iletiyor, sağlıklı bir yaşam diliyorum” dedi.

23 Ekim 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR