Hemşirelerden sitemli kutlama

        12-18 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Hemşireler Haftası ve 12 Mayıs Hemşireler Günü dolayısıyla Kocaeli Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Hem...

 

 

 

 

12-18 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Hemşireler Haftası ve 12 Mayıs Hemşireler Günü dolayısıyla Kocaeli Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü tarafından bir tören düzenlendi. Dün düzenlenen törende hemşireler Atatürk anıtına çelenk bıraktı. Hemşireler, yaşadıkları sorunları da törende dile getirdi.

 

HEMŞİRELER BİR ARAYA GELDİ

Düzenlenen törene; Kocaeli Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü öğrenci ve öğretim üyeleri, Konak Hastanesi, Seka Devlet Hastanesi hemşireleri ile Özel Adım Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğrenci ve öğretmenleri katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ardından ise törende bir konuşma yapan Yrd. Doç. Dr. Özlem Avcı hemşirelerin birlik ve beraberlik içinde olması gerektiğini söyledi.

 

DİRİ TUTMALIYIZ

Hemşirelerin daha güçlü olması gerektiğine vurgu yapan Avcı, “İnsanların yaşam boyu sağlığını korunması için çaba sarf ediyoruz. Fakat buna karşılık birçok sıkıntı yaşıyoruz. Bunların yetkililerce çözülmesini istiyoruz. Bu haftada ve 12 Mayıs’ın önemine uygun olarak dayanışma ruhunu diri tutmalıyız” dedi. Avcı ayrıca fiziki olanaklarının da yetersiz olduğunu dile getirdi. Tören çelenk sunumu ve konuşmalarla sona erdi.

12 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR