Özpınar ve Bozkurt aileleri birbirine girdi

Körfez’de geniş bir kesim tarafından tanılan, ANAP eski Körfez İlçe Başkanı Miktad Özpınar ile yine aynı ilçede ticaret ile uğraşan Erdoğan Bozkurt il...

BÜYÜT

Körfez’de geniş bir kesim tarafından tanılan, ANAP eski Körfez İlçe Başkanı Miktad Özpınar ile yine aynı ilçede ticaret ile uğraşan Erdoğan Bozkurt ile yumruk yumruğa kavga etti. Çıkan kavgada Miktad Özpınar yaralandı
 
SOPALI YUMRUKLU
Geçtiğimiz pazar günü meydana gelen olay, Körfez’e bomba gibi düştü. İlçenin iki önemli ticaret erbabı arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Özpınar Petrol’ün sahibi Miktad Özpınar yanında bulunan yakınları ile birlikte, Bozkurtlar A.Ş. Müdürü Erdoğan Bozkurt ve beraberindeki bir kişiyle tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesinin ardından taraflar yumruk yumruğa birbirlerine girdi. Sopalarında kullanıldığı kavgada Miktad Özpınar yaralanarak hastaneye kaldırıldı. Durumu iyi olduğu öğrenilen Özpınar’ın evde istirahat ettiği söyleniyor.
 
İLK KAVGA YEĞENLER ARASINDA
Son günlerde Körfez’de dedikodu konusu olan kavganın öncesinde iki tarafında yeğenlerinin birbirine girdiği öğrenildi. Erdoğan Bozkurt’un yeğeni Cengiz Çakaf ve Miktad Özpınar’ın yeğeni Yavuz Özpınar arasında tartışma çıktı.
 
KARAKOL DÖNÜŞÜNDE
Çıkan kavgada Miktad Özpınar’ın yeğeni olan Yavuz darp edilince taraflar soluğu karakolda aldı. Karakol dönüşünde ise Miktad Özpınar yanında bulunan Hulusi Özpınar, Fikret Ceylan ve Yavuz Özpınar Körfez ışıklarda Erdoğan Bozkurt’un yolunu kesti. Ve asıl kavga burada başladı.
 
ÖZPINAR KONUŞMADI
Hafta sonu çıkan kavgada yaralanan ve halen evinde istirahat eden Özpınar Petrol’ün sahibi eski ANAP Körfez İlçe Başkanı Miktad Özpınar, yaşanılan olayı kabul ederken, kavga ile ilgili yorum yapmaktan kaçındı.
 
BİZİ OPET’E ŞİKAYET ETTİ
Bozkurtlar Firması kısa bir süre önce Opet ile bir anlaşma yaptı. Gerekli şartları yerine getiren firma başvurusunu yaptı ve Opet Bayiliği alacaktı. Erdoğan Bozkurt, “Miktad Özpınar ile bir alıp veremediğimiz yok ancak bizimle ilgili geçmiş yıllarda çıkan haber kupürlerini keserek 36 sayfalık şikayet dilekçesini Opet’e gönderdi ve bayiliğimizin iptal edilmesini sağladı. Ancak yaşanan kavganın bu konuyla ilgisi yoktur” dedi.

20 Eylül 2011 Kocaeli- Asayiş


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR