SEDAŞ ve TEİAŞ’tan staj mezuniyet töreni

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ) ve Türkiye Elektrik İletim A.Ş (TEİAŞ) 5. İletim Tesis Grup Müdürlüğü birimlerinde Mesleki Eğitim Stajı yapan öğ...

BÜYÜT

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ) ve Türkiye Elektrik İletim A.Ş (TEİAŞ) 5. İletim Tesis Grup Müdürlüğü birimlerinde Mesleki Eğitim Stajı yapan öğrenciler için veda töreni düzenlendi.

SEDAŞ'ın Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce İşletme Müdürlüklerinde 2010-2011 yılı öğrenimlerini tamamlayarak, mesleki öğrenimlerini sona erdiren stajyerler işyerlerinde görev yaptıkları birim amirleri ve mesai arkadaşlarıyla vedalaşarak kendileri için organize edilen veda töreninde buluştular. Stajlarının son gününde kendileri için düzenlenen törende gönüllerince eğlenme fırsatı da buldular.

ÖĞRENCİLER MUTLU
TEİAŞ misafirhanesinde düzenlenen veda gününde öğrenciler, görev yerlerindeki birim amirleri ve staj arkadaşlarıyla vedalaşırken, 8 ay boyunca yararlı bir mesleki eğitim staj süresi geçirdiklerini ifade ederek, ilk iş deneyimleri olması nedeniyle SEDAŞ ile TEİAŞ'ta geçen günlerinin, unutamayacakları anılar olarak hafızalarında kalacağını belirttiler. Öğrenciler okullarından mezun olmanın sevincini, SEDAŞ'taki staj sürelerinin sonuna gelmiş olmanın duygusallığını yaşarken, kendileri için hazırlanan veda pastasını hep birlikte kestiler.

11 Haziran 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR