Kartepe’de kanatlı hayvan üreticileri toplantı yaptı

        Kartepe Belediyesi yetkilileri, kanatlı hayvan eti üreticileri ile tavuk çiftliklerinden kaynaklanan kötü kokuların önüne geçilmesi için bir a...

BÜYÜT

 

 

 

 

Kartepe Belediyesi yetkilileri, kanatlı hayvan eti üreticileri ile tavuk çiftliklerinden kaynaklanan kötü kokuların önüne geçilmesi için bir araya geldi.

 

Kartepe’de çevreye daha duyarlı bir yaşamın sağlanması için gerekli tedbirleri almak amacıyla herkesin üzerine düşeni yapması gerektiği düşüncesinden hareket eden Kartepe Belediyesi, tavuk çiftliği sahipleri ile belediye toplantı salonunda bir toplantı gerçekleştirdi.

Kartepe Şirinsulhiye Köyü’ndeki tavuk çiftliği sahipleri ile Belediye Başkan Yardımcısı Bali Holat nezaretinde Ruhsat ve Denetim Müdürü Semra Begeç ve Zabıta Müdürü Selman Çelik bir araya geldi. Kümes hayvanlarının kokusuyla ilgili şikayetlerin yoğun olduğu Nusretiye Mahalle Muhtarı Turan Yıldız’ın da katıldığı toplantıda şikayet konusu kokunun giderilmesi için yapılması gerekenler, alınacak önlemler masaya yatırıldı.

19 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR