Başiskele’de proje ekibi oluşturuluyor

Eğitmen Prof. Dr. Sadi Bozbaş tarafından eğitim almaya başlayan ekip Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’la birlikte önemli çalışmalara imza atac...

BÜYÜT

Eğitmen Prof. Dr. Sadi Bozbaş tarafından eğitim almaya başlayan ekip Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’la birlikte önemli çalışmalara imza atacak. Belediyemiz kenti bünyesinde projelerini üreten ve danışılan bir proje ofisine kavuşacak.

 

Başiskele’de birçok başarılı çalışma yapan, projelerini tek tek hayata geçiren Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz yeni projeler üretmek ve bu projeleri hayata geçirmek için ekibiyle birlikte kolları sıvadı. Detaylı saha çalışmaları hazırlayacak proje ekibi Başiskele için üretecek.

 

Başiskele Belediyesi proje Ekibi Kalkınma Ajansı, Avrupa Birliği, Bakanlıklar, Kosgeb, İşkur, Kamu ve Özel Kurumlara sunulmak üzere hibe projeler hazırlayabilecek. Takip edebilecek ve sonuçlandıracak ekipi ve yapıyı kurmak üzere, belediye bünyesinden seçilen 14 kişi şu an proje üretme merkezinde;  proje üretmenin tüm aşamaları, liderlik, ekip yönetimi, problem çözme, maliyet sinerjisi, beden dili, uygulamalı sahada karşılaşılacak sorunların çözümü, paydaş analizi ve SWOT analizinin tüm aşamalarını kapsayan sertifikalı bir eğitim programı yapılacaktır.  

 

Proje üretme merkezi’nde proje üretmenin tüm aşamaları, liderlik, ekip yönetimi, problem çözme, maliyet sinerjisi, beden dili, sahada karşılaşılacak sorunların çözümü, paydaş analizi ve Swot analizinin tüm aşamaları anlatılıyor. Sertifika eğitimi 8 hafta sürecek.

01 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR