Kandiller birlikteliğimizi pekiştiriyor

Ramazan ayından önceki son kandil olan Berât Kandili münasebetiyle bir mesaj yayınlayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, vat...

BÜYÜT

Ramazan ayından önceki son kandil olan Berât Kandili münasebetiyle bir mesaj yayınlayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, vatandaşların Berât Kandili’ni tebrik etti. Berât Kandili’nin önemine değinen Başkan Karaosmanoğlu, insanların işledikleri hatalardan pişman olup tövbe ederek af dileyecekleri bu müstesna günün önemli bir fırsat olduğuna değindi.

GÖNÜL DÜNYAMIZI TEMİZLEME FIRSATI
Başkan Karaosmanoğlu mesajında şunları dile getirdi: “Milletimizin kandil olarak adlandırdığı bu geceler, bizlere hızlı bir şekilde geçmekte olan hayatta durup düşünme, özümüze dönme ve gönül dünyamızı temizleme fırsatı sunar. Ayrıca, kendimize ve bütün insanlığa karşı sorumluluklarımızı hatırlatır, bu görevlerimizi ihmal edip etmediğimizi sorgulayıp kendimizi hesaba çekme imkânı sağlar. Birlik ve beraberliğimizi pekiştirir.

Bu görkemli gecenin hepimize zihin açıklığı, gönül zenginliği ve kardeşlik duyguları getirmesini diliyorum. Bütün hemşehrilerimin ve milletimizin Berât Kandili’ni tebrik ediyorum.”

14 Temmuz 2011 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR