Körfez'de alacak meselesinde silahlar konuştu!

Alınan bilgi ve iddialara göre; meydana gelen olay Körfez ilçesinin Yeni Yalı Mahallesi’nde gerçekleşti. Yaşanan olayda Ferdi C. ile Esen K. arasında...

Alınan bilgi ve iddialara göre; meydana gelen olay Körfez ilçesinin Yeni Yalı Mahallesi’nde gerçekleşti. Yaşanan olayda Ferdi C. ile Esen K. arasında alacak verecek meselesi yüzünden sabah saatlerinde tartışma çıktı. Esen K. tartışma esnasında sinirlerine hâkim olamadı ve Ferdi C.’yi darp etti. Darp edilen Ferdi C. olayı arkadaşı Mustafa Karadaş’a anlattı.

 

ATEŞ ETTİ

Tartışmanın büyümesi üzerine olayda adı geçen üç şahıs Yeni Yalı parkında buluşmaya karar verdi. Öğlen saatlerinde bir araya gelen üç şahıs anlaşamayınca aralarında yeniden tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Esen K. belindeki silahını çıkararak üzerinde yürüyen Ferdi C. ve Mustafa Karadaş’a ateş etti.


BACAĞINDAN VURULDU

Mustafa Karadaş’ı bacağından yaralayan Esen K. olay yerine gelen 41 KE 856 plakalı araçla olay yerinden uzaklaştı. Bacağından yaralanan Mustafa Karadaş kendi imkanları ile Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılırken durumunun iyi olduğu öğrenildi. Emniyet güçleri kaçan şahsın yakalanması için çalışmalara başladı.

11 Ağustos 2014 Kocaeli- GündemYÜKLENİYOR