AKP İzmit’te ayrı gayrı yok!

AKP İzmit İlçe Teşkilatı’nda asil yedek ayrımı yok. Yönetim kurulunda yer alan isimlerin tamamı her ay düzenli olarak gerçekleştirilen toplantılarda b...

BÜYÜT

AKP İzmit İlçe Teşkilatı’nda asil yedek ayrımı yok. Yönetim kurulunda yer alan isimlerin tamamı her ay düzenli olarak gerçekleştirilen toplantılarda bir araya geliyor.

Ali Korkmaz başkanlığındaki AKP İzmit İlçe Teşkilatı’nda yer alan isimler daha şimdiden yerel seçimlere kilitlendi. Parti binasında gerçekleştirilen geniş katılımlı toplantıya yedek listede yer alan isimler de katıldı. Son derece keyifli görünen Başkan Ali Korkmaz birlik ve beraberlik mesajları verdi.

ELELE VERECEĞİZ

Ali Korkmaz yaptığı konuşmada, “AK Partide ayrı gayrı yok. El ele verip bir bütün halinde hareket ederek partimizi İzmit’te daha da büyüteceğiz.” dedi. Yerel seçimlere yönelik çalışmaların ele alındığı söz konusu buluşmada sohbet şeklinde pek çok konuyla ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Aynı toplantıların bundan böyle de her ayın son günü gerçekleştirilmesine karar verildi.

02 Mayıs 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR