Erkal: Kocaeli’ye yatırımlar sürecek

Kocaeli Valiliğince geçici olarak faaliyetini durdurduğu Eral Atık Fabrikası’nın sahibi Hüseyin Rıza Erkal, konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Soruml...

Kocaeli Valiliğince geçici olarak faaliyetini durdurduğu Eral Atık Fabrikası’nın sahibi Hüseyin Rıza Erkal, konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Sorumluluklarını yerine getirdiklerini dile getiren Erkal, işletmenin önümüzdeki süreçte yeniden faaliyete geçeceğini de söyledi.

 

GELİNEN NOKTAYI ANLATTI

Gazetemizde yer alan Eral Atık Fabrikasıyla ilgili haberimizde işletmenin faaliyetten men edildiğini duyurmuştuk. Konuyla ilgili olarak gazetemizi telefonla arayıp açıklama yapan firma sahibi Hüseyin Rıza Erkal, çalışmaları ve yaşanan durumlarla ilgili gelinen nokta hakkında bilgilendirmede bulundu.

 

YATIRIMLARIMIZ SÜRECEK

Fabrikalarının en teknolojik şekilde oluşturulduğunu ve bu yöndeki gelişmelerin devam edeceğini dile getiren Hüseyin Rıza Erkal, “Fabrikamızın filtre sistemleri eksiksiz yapıldı. Dört dörtlük bir işletme haline geldik. Bazı sorunlardan dolayı işletmemizin faaliyeti geçici olarak durduruldu. Ancak kısa bir süre sonra fabrikamız yeniden çalışmaya başlayacak” dedi. İstanbul merkezli firmanın sahibi Hüseyin Rıza Erkal, Kocaeli’ye yatırım yapmaya devam edeceklerini söyledi.

08 Eylül 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR