Yıldırım’dan 30 yeni proje

        AKP tarafından bir kez daha aday gösterilen Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, yeni dönem projelerini dün düzenlenen basın toplantıs...

 

 

 

 

AKP tarafından bir kez daha aday gösterilen Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, yeni dönem projelerini dün düzenlenen basın toplantısı ile kamuoyuna duyurdu. Karamürsel Kültür Merkezi’nde gerçekleşen Yıldırım’ın proje tanıtım programına Bilim, Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı Nihat Ergün, AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel ve partililer katıldı. Yıldırım, 30 projesini açıkladı.

 

HER ŞEY ÇOK NET

Seçimleri kazanacaklarını söyleyen Nihat Ergün, “Bizim her şey çok net. Temiz siyaseti güçlendirmek için yola çıkmış bir partiyiz. Kalkınma noktasında daha da ileri gideceğiz. 30 Mart sonrası aynı kararlılıkla yolculuğumuz devam edecek. Parti olarak AKP’den daha çalışkan bir parti kadrosu var mı? Tayyip Erdoğan yerine Kılıçdaroğlu profili düşünülebilir mi? Daha iyisi yok” şeklinde konuştu.

 

DEMOKRATİK BİRİKİM

AKP’nin Türkiye’nin en demokratik partisi olduğunu da vurgulayan Ergün, “Bu demokratik birikime sahip çıkacağız. Kimsenin Türkiye’nin imajını çizmeye hakkı yok. Bu birikim korunacaktır. Türkiye’nin manevi birikimleri de korunacaktır. Hiçbir şeyi görmüyor değiliz. Ameliyat edilecek, ilaçla tedavi edilecek yerleri belirleyerek tedavi edeceğiz. Karamürsel’de görev yine İsmail Yıldırım’ın” dedi.

 

YIPRATMAYA ÇALIŞIYORLAR

Projelerini aktarmak üzere söz alan İsmail Yıldırım, tam 10 yıldır hizmet etme yarışı içinde olduklarını kaydederek, “Siz bakmayın seçim üzeri yapılan polemiklere. Asla gerçekle buluşmayan, iftiraya varan söylemlerle bizi yıpratmayı amaçlıyorlar. Seçim sonunda bizler yine bu güzel ilçemizde barış ve kardeşlik içinde yaşayacağız. Bir davaya inandık ve peşinden koşuyoruz” ifadelerine yer verdi.

 

OMURGAYI KURDUK

Çok güzel bir seçim süreci yaşadıklarını da ekleyen Yıldırım, “30 Mart’ın sonunda gerçek bir karar verilecek. Asıl meselemiz Karamürsel. Karamürsel’in omurgasını kurduk. Projelerimizi açıkladığımızda eleştiriler olacaktır. Bizim projemizi anlayabilmeleri için daha üç nesle ihtiyaçları var. Ama halkımız bunları yapabilme kabiliyetinin bizde olduğunu görüyor” diyerek projelerini anlatmaya başladı. 

 

İŞTE İSMAİL YILDIRIM’IN PROJELERİ

Karamürsel Kent Meydanı

Battı-Çıktı Projesi
Karamürsel-İznik Yolu
Kapalı yüzme havuzu
Karamürsel terminali
Amiral İlköğretim projesi
Küçük Sanayi Sitesi projesi
Sahil düzenlemesi projesi
Aquapark ve sosyal tesisler
Balık Adası düzenlemesi ve balıkçı barınağı yapımı
Aşıklar (Oluklu) Tepesi
İhsaniye ve Avcıdere Barajı
Restorasyon projeleri
Kentsel dönüşüm
Okullarda spor salonları
Engelsiz yaşam projesi
Karamürsel Devlet Hastanesi ek binası
Bina dış cephe iyileştirilmesi
Dere ıslah çalışmaları
Ereğli Balık Hali 2. Etap
Yeni itfaiye binası yapımı
Karamürsel Stadı soyunma odalarının yapımı
Akçat-Yalakdere üst yapı çalışması
Köylerde bahçe yollarının yapımı
Dereköy-Ereğli imar planı revizyon çalışmaları
Dereköy-Ereğli yan yol çalışmaları
Kızderbent et ve et ürünleri satış reyonları
Trekking parkurları
Ponny Clup
Festivaller 

16 Mart 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
2 polis tecavüzden tutuklandı! mask
2 polis tecavüzden tutuklandı!
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti! mask
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti!
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli mask
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR