İdris Demir'den tepki sürüyor

Demir'in açıklaması şöyle: Biz kardeşlik barış dedik biz çoğulcu katılım ileri demokrasi dedik, biz insan hakları insanların bireysel yaşam alanları...

BÜYÜT

Demir'in açıklaması şöyle: Biz kardeşlik barış dedik biz çoğulcu katılım ileri demokrasi dedik, biz insan hakları insanların bireysel yaşam alanları hür ve özgür düşüncesi dedik. Biz milli irade halkların kardeşliği ülkemizin birlik ve beraberliği dedik, biz gerçekten heryönüyle gelişim büyüyen yurttaşları huzur ve refah içinde yaşayabilin yeni bir Türkiye dedik..  Ne ezilen nede ezen olmayalım dedik.

 

Biz tek Bayrak tek vatan tek millet dedik biz yeter artık analar ağlamasın çocuklar yetim kalmasın ülkemizin birlik ve beraberliği tekraren vücut bulsun dedik.. Sorunların çözümü,  çözüm süreci halkların kardeşliği dedik.

 

Biz bunları dedikçe birileri bu iyi niyetlerimizi kötüye kullandı istismar ettiler yolları kestiler, arabaları, iş makinalarını yaktılar.. Polisimizi askerimizi şehid ettiler.. Heryere bomba koydular , sürekli tehdit ettiler .. Devletin ve milletin sabrını gücünü sınamaya kalktılar.. He öylemi alın size bomba , böyle tepenizden yağar kaçacak inde bulamazsınız.. Hadi bakalım bağlı olduğunuz dış güçler sizi daha ne kadar kullanacak bize ve ülkemize daha nekadar ihanet edeceksiniz' dedi.

26 Temmuz 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR