Yeni müdürün ilk işi okulu yenilemek oldu

  Kaymakam Hikmet Özbağcı İlkokulu’nun bahçesi, merdivenleri düzenlendi. Atatürk büstü yenilendi ve öğretmenlere modern ‘Öğretmenler Odası’ yapıldı.  ...

BÜYÜT

 

  • Kaymakam Hikmet Özbağcı İlkokulu’nun bahçesi, merdivenleri düzenlendi. Atatürk büstü yenilendi ve öğretmenlere modern ‘Öğretmenler Odası’ yapıldı.
  •   
  • Okul Müdürü Abdulhalik Kösen’in gayreti ile yapılan hizmetler için düzenlenen törende okulun eksiklerini gideren hayırseverlere ve yöneticilere plaket verildi.

 

KARAMÜRSEL- Kaymakam Hikmet Özbağcı İlkokulu’nun yeni müdürü Abdulhalik Köse’nin gayretl çalışması ve çevre ile kurduğu yakın ilişki semeresini verdi. Okulun perişan haldeki merdivenleri ile kırık dökük olan Atatürk büstünün yenisi yerine konuldu, ayrıca okulun en önemli eksiği olan ‘Öğretmenler Odası’ modern bir şekilde hizmete girdi.

BELEDİYEDEN DESTEK

Atandığı okulun önce eksiklerini belirleyen Müdür Abdulahalik Köse, ilçedeki ve civardaki hayırsever işadamları ile görüşmeler yaptıktan sonra temaslarını Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’la paylaştı. Malzemeler işadamlarından işçilik belediye tarafından gerçekleşen çalışma sonunda okulun merdivenleri mermerle yeniden kaplanırken, girişteki yok olan Atatürk büstü yerine konuldu. Okul öğretmenlerinin kullanacağı ‘Öğretmenler Odası’ modern bir şekilde dizayn edildi.

PLAKET VERİLDİ

Kaymakam Hikmet Özbağcı İlkokulu’nda düzenlenen törende, okul müdürü Abdulhalik Köse, okula hizmetleri geçenlere teşekkür etti ve Kaymakam Celil Ateşoğlu, Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’la işadamlarına katkılarından dolayı teşekkür plaketi verildi.

BÜST AÇILDI

Törende ilkokul 3. Sınıf öğrencileri misafirlere folklor gösterisi sunduktan sonra okulun girişindeki Atatürk büstü alkışlar arasında açıldı. Okul Müdürü Abdulhalik Köse’nin davetlileri yeni yapılan ‘Öğretmener Odasını’ gezdirmesi ile tören son buldu. 

17 Nisan 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

Doğru Adam - lütfen tarafsız ve doğru haber yaoın.. Bu okulda eskiden bir şey yoktu demek insafsızlıktır

Yanıtla . 0Beğen 17 Nisan 12:46
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR