Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün MÜSİAD&'ın rehber olma sorumluluğu var

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, kendisini ziyarete gelen MÜSİAD heyetine, “Anadolu'daki işadamlarına yönelik bir misyonla yola çıkan MÜ...

BÜYÜT

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, kendisini ziyarete gelen MÜSİAD heyetine, “Anadolu'daki işadamlarına yönelik bir misyonla yola çıkan MÜSİAD, önemli hizmetler verdi” dedi.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kocaeli Şubesi Başkanı Bilal Şengün, Başkan Yardımcısı Ahmet Ekşi, yönetim kurulu üyeleri İsmail Uslu, Celal Ayvaz, Engin Yener ve Şube Müdürü Şakir Satır önceki gün Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün’ü makamında ziyaret etti.

ÖNEMLİ PROJELER
Tebrikleri kabil eden Ergün, 21 yıl önce kurulan MÜSİAD'ın Anadolu'daki işadamlarına rehber olan, onların ufkunu açan önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğunu vurgulayarak Anadolu'daki işadamlarına yönelik bir misyonla yola çıkan MÜSİAD, uzun yıllar bu misyonla önemli hizmetler verdi, iş adamlarımızın ufkunu açtı ve önemli projelere imza attı.

YENİ DERNEKLER KURULDU
Daha sonra Anadolu'da MÜSİAD'ı örnek alan birçok işadamları derneği kuruldu. Hepsi kendi alanında güzel hizmetler üretiyorlar. Aralarında yaşanan tatlı rekabet daha güzel hizmetler üretilmesine vesile oluyor. Bu anlamda MÜSİAD'ın öncü ve rehber olma sorumluluğu daha da artmıştır. Artık iş adamlarımız ve bizler MÜSİAD'tan ülke çapında, hatta dünya çapında ses getirecek önemli projeler ve hizmetler üretmesini bekliyoruz dedi.

HAYIRLI OLSUN
MÜSİAD Kocaeli Şube Başkanı R. Bilal Şengün, MÜSİAD üyeleri ve yönetim kurulu adına Bakan Nihat Ergün ve Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Davut Kavranoğlu'na Hayırlı Olsun dileklerini ilettikten sonra MÜSİAD'ın gelecek günlerde gerçekleştirecekleri çalışmalar hakkında bilgi verdi.

19 Ağustos 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR