Ferhan ve Mustafa mutluluğu yaşıyorlar

Cumhuriyet Gazetesi Kocaeli Muhabiri ve Kocaeli Sanayi Odası Basın Danışmanı Ahmet Kurt ve eşi Ayşe hanımın yakışıklı oğulları daha önce ilimizde rady...

BÜYÜT

Cumhuriyet Gazetesi Kocaeli Muhabiri ve Kocaeli Sanayi Odası Basın Danışmanı Ahmet Kurt ve eşi Ayşe hanımın yakışıklı oğulları daha önce ilimizde radyo programcılığı yapan sunucu Mustafa Kurt yaşamını İstanbul Faber Kimya’da finans uzmanı Ferhan Elmacı ile birleştirdi. Konya Halkapınar ilçesi sakinlerinden Ömer Elmacı ve Fadime hanımın güzel kızları ile Mustafa Kurt’un bir hafta önce Konya Halkapınar’da yapılan kına gecesinin ardından nikah törenleri İzmit Lastik-İş Sendikası Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

NİKAHI BAŞKAN KIYDI
Nikah töreni nedeniyle tören alanı Kule organizasyonu tarafından mükemmel bir güzelliğe kavuşturulmuştu. Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun kıydığı Ferhan ile Mustafa’nın şahitliklerini AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Lastik –İş Sendikası Genel Başkanı Abdullah Karacan, Eski Milletvekili Bekir Yurdagül ve Pınar Orhan yaptılar.

MUTLULUĞA EVET DEDİLER
Oldukça kalabalık davetli topluluğunun hazır bulunduğu törenin sunuculuğunu Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Halit Yılmaz üstlenmişti. Oldukça nezih bir ortam gerçekleşen Ferhan ve Mustafa yaşam boyu birlikteliğe “evet “ derken çok mutluydular. Bizde Ferhan ve Mustafa’yı kutluyor, mutluluklarının bir ömür boyu sürmesini diliyoruz.

01 Temmuz 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR