Zeynep’in Fotoğraf Evi mutluluğu fotoğraflıyor

Marmara Üniversitesi’nde fotoğraf eğitimi alan ve yıllarca basın mensubu olarak görev yapan Zeynep Efe Negiş, açtığı Zeynep’in Fotoğraf Evi ile en mut...

BÜYÜT

Marmara Üniversitesi’nde fotoğraf eğitimi alan ve yıllarca basın mensubu olarak görev yapan Zeynep Efe Negiş, açtığı Zeynep’in Fotoğraf Evi ile en mutlu günlerinizi ölümsüzleştiriyor.

Zeynep Efe Negiş’in sahibi olduğu Zeynep’in Fotoğraf Evi, İzmit Karabaş Mahallesi Şahabettin Bilgisu Caddesi Rauf Orbay Sokak Ankara Apartmanı arkası No:14/A adresinde hizmete girdi. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Fotoğraf Bölümü’nde yüksek lisans yapan ve ilimizde uzun süre basın mensubu olarak çalışan Negiş’in hizmete soktuğu Zeynep’in Fotoğraf Evi, özel gün fotoğrafçılığına farklı bir pencere açmayı amaçlıyor.

ÖNCE GÖRÜŞME YAPILIYOR
Yaşamın en özel anlarını çektiği fotoğraflarla ölümsüzleştiren Negiş, tanıklık ettiği büyük aşkları görsel halleriyle hikayeleştiriyor. Fotoğraflayacağı çiftlerle bu özel günlerinden önce bir araya gelen Negiş, “Çiftlerle yakınlık kurduğum zaman tamamen görünmez olabiliyorum ve bu da benim işimi kolaylaştırıyor. Çiftler kendilerini bambaşka bir dünyada ve her şeyin merkezinde gibi hissediyor” diyor.

ÇOK ÖZEL ALBÜM, FOTOBOOK
Negiş ayrıca isteyen çiftlere Kocaeli’de bulunmayan bir albüm hazırlıyor. Fotobook adlı bu albüm, direkt dayanıklı özel kağıt üzerine fotoğrafların basılmasıyla elde ediliyor. Düğün fotoğraflarının yanı sıra doğum ve etkinlik fotoğrafları da çeken Negiş, bu anlamlı günlerin hikayesini albüm haline çeviriyor. Hazırladığı albümler siyah beyaz ve renkli olmak üzere en az 100 fotoğraftan oluşuyor.

14 Temmuz 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR